Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Travel Inn

Вільний політ мрій!

Тур "Полювання за полярним сяйвом на Лофотенах, Мальовничі фіорди, стрімкі скелясті вершини, піщані пляжі поміж неприступних гір!"


23.02.2020 / 01.02.2020 01.03.2020 / 08.03.2020 08.03.2020 / 15.03.2020


Тур "Полювання за полярним сяйвом на Лофотенах, Мальовничі фіорди, стрімкі скелясті вершини, піщані пляжі поміж неприступних гір!"
 
Дати туру:
23 лютого - 1 березня 2020
1 березня - 8 березня 2020
8 березня - 15 березня 2020
 
Вартість – 21600 грн з особи! 
 
Програма туру:
1 день
Зустрічаємось в Bodø, містечку на півночі Норвегії, звідки на паромі пливемо на лофотенські острови. Там нас вже чекає машина з водієм.  Поселяємось в затишному рорбу — традиційному норвезькому риболовецькому будинку посеред води.
Якщо небо буде безхмарне небо і достатньо сильна сонячна активність, то у нас буде шанс побачити полярне сяйво уже в перший вечір.
 
2 день
За бажанням їдемо на ранкову риболовлю з вуйком Роні. Саме в березні період міграції  тріски, тому улов гарантований абсолютно для всіх. Поки що наш рекорд 32 кг риби за 3 години.
Після риболовлі поїдемо досліджувати широчезні лофотенські пляжі і мальовничі вузенькі автомобільні мости, які сполучаються між собою різні частини острова. Щоб зробити день ще цікавішим, піднімемось на сусідню гріку. Всього лиш 200 метрів вгору і ми отримаємо незабутній краєвид, який однозначно вартує потрачених зусиль!
На вечір у нас в планах пошук полярного сяйва. Для цього ми поїдемо на один з наймальовничіших пляжів архіпелагу, неподалік від нашого дому.
 
3 день
Зранку попливемо на катері по Рейнефйорду, одному з найгарніших місць не лише лофотенських островів, але й всієї Норвегії. Нас чекає легка прогулянка до прихованого безлюдного пляжу, затиснутого поміж височезних скель.
В другій половині дня погуляємо по Рейне − найгарнішому і найвідомішому селищі архіпелагу, а під кінець дня проїдемось до села з лаконічною назвою Å. Крім своєї лаконічної назви, воно також є останнім селом островів. Далі дороги нема.
Якщо прогнози будуть хороші, тоді увечері відправимось на полювання за полярним сяйвом на одну секретну локацію. Там нам завжди щастить із авророю!
 
4 день
Після сніданку їдемо в Рамберг, містечко неподалік з широчезним міським пляжем і гарненькими різнокольоровими будинками. Якщо потрапимо на відплив, то ми ще й пройдемось пішки до острова посеред гавані.
Щоб день був ще цікавішим і насиченішим, ми пройдемось в легкий 2-годинний трек на гірку з прекрасною панорамою на сусідні острови, затоки і моря. Вау ефект гарантований.
Перед самим заходом сонця у нас запланована легенька прогулянка по старій автомобільній дорозі попри скелю вздовж океану.
Ну а полярне сяйво будемо ловити на новій локації.
 
5 день
Після сніданку, усі хто хоче, може поїхати на один з наймальовничіших прихованих пляжів островів. Але щоб потрапити на цей пляж, доведеться трохи попотіти. 2-3 години в дві сторони і пара сотня метрів вгору-вниз гарантована.
Ті ж, хто не поїде на пляж, можуть насолодитись довгим розслабленим ранком в нашому затишному домі посеред води чи прогулятись по селищі.
По обіді, усі разом вирушаємо в Нусфьорд – найстаріше селище Лофотен.
Закінчимо день на серфінгістський пляж Унштад. Він відомий не тільки своїми унікальними краєвидами, але й постійними вітрами і гарними хвилями, які приваблюють серфінгістів зі всього світу. Навіть узимку! На цьому ж таки пляжі залишимось, щоб спробувати зловити полярне сяйво.
 
6 день
На північ! В планах на цей день добратись до Сволвера, найбільшого міста архіпелагу.
Але щоб не сидіти весь день в машині у нас в планах ще декілька цікавих атракцій.
Ми відвідаємо знамените містечко Хеннінгсвер. Саме тут знаходиться один з найвідоміших футбольних стадіонів світу, який займає майже весь острів. Треба сказати, крім стадіону, в містечку є на що подивитись: старі будинки, гавань переповнена яхтами і риболовецькими суднами, сувенірні магазини.
Також піднімемось на гору висотою 368 метрів. Не багато, правда? Зате з її вершини, видно усі навколишні острови, десятки піщаних пляжів, затоки, моря.
Ну і що за день без пошуків полярного сяйва? Якщо погода буде дозволяти і сонячна активність буде достатньо сильна, за бажанням поїдемо в Рейне і спробуємо зловити Аврору на фоні рорбу – традиційних норвезьких будинків.
 
7 день
Зранку виселяємось з нашого будиночку і їдемо зустрічати світанок неподалік від Рейне. Саме там знаходяться класичні краєвиди лофотенських островів.
На паромі відправляємось в Bodø де заночуємо ще одну ніч.
 
8 день
Наступного дня після обіду вилітаємо додому.
 
До вартості входить:
- паром з Bodø на Лофотенські о-ви і назад
- катер по Рейнефйорду
- сім ночей у затишному рорбу
- транспорт з водієм
 - групове спорядження (рації, газ, jetboil)
- послуги гіда і фотографа
 
Туристична агенція "Travel Inn"
ТЕЛЕФОНУЙТЕ , (viber)
 (098) 658-30-09
 (063) 140-56-40
м. Львів, вул. Костюшки, 3 (центр, бічна Дорошенка)
сайт: www.travel-inn.com.ua

 Додати коментар

Персональні консультанти

Ілона

Ілона

Viber, WhatsApp - (063) 140-56-40; (098) 658-30-09
Skype: travel.inn
Софія

Софія

Viber, WhatsApp - (063) 140-56-40; (098) 658-30-09
travel.inn
Любовна Анна

Любовна Анна

Viber, WhatsApp - (063) 140-56-40; (098) 658-30-09
travel.inn

Контактна інформація

Львів