Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Поїхали з нами

Ми виберемо найкраще для Вас!!!

Наш красивий вікенд! Краків, Прага, Відень, Будапешт.
Наш красивий вікенд!  Краків, Прага, Відень, Будапешт.

Львів - Краків - Прага - Відень - Будапешт - Мішкольц-Тапольце - Токай- Львів

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

Польща - Чехія - Австрія - Угорщина … 4 екскурсії - вже в ціні! тривалість 5 днів

вартість від 3770 грн\ос*

* вартість туру залежить від дати виїзду, бронюй зараз по вигідні ціні

 

детальніше звертайтесь за ️тел. (067)6757455 viber  - Олеся

День 1. 

Краків - Львів - Краківський Аквапарк

 Безплатні трансфери з залізничного вокзалу до Терминалу-А».
Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А». Переїзд до Польщі. Прибуття до Кракова та поселення в готель.
Оглядова екскурсія «Магічний Краків» - місто древніх легенд і оповідей, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красоти древнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь - чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!»
Вільний час в Кракові. Пропонуємо:
• «Пива багато не буває» (667грн/540 грн) – знайомство з історією пивоваріння, а також можливість скуштувати його! А закріпити почуті розповіді, нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!
• «Казімеж - дві культури, дві релігії» (5402 грн/390 грн). Колись Казімеж був окремим містом, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Казімеж сьогодні – це район Кракова, але зі своєю, особливою атмосферою.
• Відвідування Парку Водного (180 грн+вх.квиток) - один з найбільших в Польщі аквапарків. Басейни з озонованою водою, гідромасажні ванни, винтові гірки, джакузі, сауна, солярій  та фітнесс-клуб…  а ще є водний бар, де можна відпочити, випити кави або просто спробувати десерт.
Ночівля в готелі (Краків).

 

День 2. 

Прага

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу та поселенння в готель.
Оглядова екскурсія «Прага - місто легенд» - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця.... Всього й не перелічити! Всі ці краси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима... Для бажаючих рекомендуємо:
• прогулянка на кораблику по Влтаві (900 грн/780 грн). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода…. Ось вони незабутні миті в житті…
• «Таємниці королів» (540 грн/390 грн). Під час екскурсії ми дізнаємось про життя королів і придворних, про явірцеві інтриги і змови, злочинах і покараннях, які здійснювались із світлих помислів – в ім’я віри і держави. Все починається від Страговського монастиря. Далі нас чекають скарди Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергський палац і зміна караулу в Празькому дворі.
 "Тіні старого міста"(540 грн/390 грн). Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним.
Ночівля в готелі (Прага).

День 3. 

Відень - Шенбрунн

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Відня
Оглядова екскурсія «Відень - столиця Габсбургів». Відень - місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне ... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Під час пішохідної екскурсії ми побачимо: площу Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну! У вільний час рекомендуємо:
 «Величний Відень» (780 грн/540 грн). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасера! А на завершення екскурсії - «нанесемо візит» принцу Євгенію Савойському і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
• "Блиск і занепад Великої Імперії" (540 грн + вх. квиток) - відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!
• «Тут музика звучить всюди» (540 грн+вх.квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створює неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.
• «Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів» (540 грн+вх.квиток). Вже понад 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно - кайзерівський розмах!
• "Відень - перекази і легенди" (540 грн/390 грн). Під час нашої прогулянки ми пройдемо за незвичним маршрутом і побачимо інший Відень - середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал, найдавніша церква Відня, будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині, «танцюючий годинник» - Анкерур ... Наприкінці прогулянки нас чекає затишна кав'ярня, яка пригостить нас віденською кавою (оплата по меню додатково).
У вечірній час рекомендуємо - «Відень у вечірньому вбранні!» (900 грн/780 грн). Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає своє вечірнє вбрання і запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше ... Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним ...
Переїзд в Угорщину. Поселення і ночівля в готелі (Будапешт).

День 4. 

Будапешт - Вишеград - Сентендре - купальні Сечені

 Сніданок. Зранку запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) - заряд бадьорості і енергії на цілий день! (пересування на громадському транспорті).
Пішохідна екскурсія «Будапешт - перлина Дунаю» О, це місто ... Незабутнє ... Неповторне ... Чарівне ... Будапешт пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом ... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта - базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви ... У вільний час рекомендуємо екскурсії:
• «Подорож в Закрут Дунаю» (900 грн+вх.квиток). Наш шлях лежить в Вишеград - літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградську фортецю, доторкнемося до побуту і укладу середньовіччя, а ще - отримаємо задоволення від панорами на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, вигинаючись по вузькій долині Карпатського басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. Тут варто спробувати та провести солодкі хвилини у світі казки!
• «Ключ до серця Будапешта» (780 грн/540 грн). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі споруди фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував прийдешній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і загортають вдалину Дунай. Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і , звичайно ж, горезвісні зв'язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлісейських полях» Будапешта - парадного проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!
• «У світлі тисячі вогнів» (780 грн/540 грн) з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю ...
• Відвідування Тропікарія - Океанарія (300 грн+ вх.квиток) - найбільшого в Центральній Європі. 8 залів! Де вирує життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром ... (знаходиться в торговому центрі Campona + TESCO)
• «Таємнича Буда» (540 грн/390 грн) - це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта ... Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями ... Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і ... і сам Королівський Палац!
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 5. 

купальні Мішкольц-Тапольца - Токай - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Вранці - переїзд і відвідування печерної купальні в Мішкольц-Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість ... До Ваших послуг купання і водні атракціони (вх. квиток).
Переїзд на Батьківщину відомого вина - «Короля вин - вина королів!» - Місто Токай. Для всіх - дегустація токайських вин і «угорський гуляш» - за все хороше! (540 грн)
Повернення в Україну. Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:00.
Прибуття до Львова в комплекс Терминал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час.
Для туристів, які вирушають на Львівський залізниці вокзал - трансфер з Комплексу Терминал «А» в 23.30


Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена

Вартість туру актуальна на момент публікації

Дата
виїзд-повер.

Від 1 людини
(в складі основної групи)

грн.

Дорослі

Діти до 16 років
(на дод. місці)

28.08 (09:30) - 01.09.19

5801 грн.

5520 грн.

29.08 (06:00) - 02.09.19

5238 грн.

5013 грн.

30.08 (06:18) - 03.09.19

5013 грн.

4731 грн.

01.09 (06:18) - 05.09.19

4731 грн.

4506 грн.

03.09 (06:18) - 07.09.19

4731 грн.

4506 грн.

04.09 (06:18) - 08.09.19

5238 грн.

5013 грн.

06.09 (02:30) - 10.09.19

4675 грн.

4365 грн.

08.09 (08:16) - 12.09.19

5520 грн.

5154 грн.

14.09 (08:16) - 18.09.19

5520 грн.

5238 грн.

16.09 (02:30) - 20.09.19

5632 грн.

5379 грн.

18.09 (08:16) - 22.09.19

5013 грн.

4731 грн.

19.09 (08:16) - 23.09.19

5013 грн.

4731 грн.

21.09 (08:16) - 25.09.19

4506 грн.

4196 грн.

24.09 (06:18) - 28.09.19

4872 грн.

4534 грн.

26.09 (02:30) - 30.09.19

4506 грн.

4196 грн.

28.09 (08:16) - 02.10.19

4506 грн.

4196 грн.

02.10 (09:30) - 06.10.19

4506 грн.

4196 грн.

04.10 (06:18) - 08.10.19

4196 грн.

3971 грн.

06.10 (06:18) - 10.10.19

4506 грн.

4196 грн.

07.10 (04:30) - 11.10.19

4196 грн.

3971 грн.

08.10 (06:18) - 12.10.19

4196 грн.

3971 грн.

09.10 (08:16) - 13.10.19

5154 грн.

4872 грн.

13.10 (09:30) - 17.10.19

5154 грн.

4872 грн.

19.10 (08:00) - 23.10.19

4196 грн.

3971 грн.

21.10 (08:00) - 25.10.19

4196 грн.

3971 грн.

24.10 (04:30) - 28.10.19

4196 грн.

3971 грн.

27.10 (04:30) - 31.10.19

4196 грн.

3971 грн.

28.10 (06:18) - 01.11.19

4196 грн.

3971 грн.

31.10 (08:16) - 04.11.19

4196 грн.

3971 грн.

01.11 (09:30) - 05.11.19

4196 грн.

3971 грн.

02.11 (08:16) - 06.11.19

4196 грн.

3971 грн.

05.11 (04:30) - 09.11.19

4196 грн.

3971 грн.

07.11 (06:18) - 11.11.19

4196 грн.

3971 грн.

08.11 (08:16) - 12.11.19

4196 грн.

3971 грн.

10.11 (08:16) - 14.11.19

4196 грн.

3971 грн.

12.11 (09:30) - 16.11.19

3605 грн.

3323 грн.

20.11 (08:16) - 24.11.19

3605 грн.

3323 грн.

21.11 (09:30) - 25.11.19

3605 грн.

3323 грн.

23.11 (09:30) - 27.11.19

3605 грн.

3323 грн.

27.11 (08:16) - 01.12.19

3605 грн.

3323 грн.

30.11 (08:16) - 04.12.19

3605 грн.

3323 грн.

05.12 (04:30) - 09.12.19

3605 грн.

3323 грн.

07.12 (06:18) - 11.12.19

3605 грн.

3323 грн.

12.12 (08:16) - 16.12.19

3605 грн.

3323 грн.

13.12 (06:18) - 17.12.19

3605 грн.

3323 грн.

18.12 (08:16) - 22.12.19

4196 грн.

3971 грн.

21.12 (09:30) - 25.12.19

4196 грн.

3971 грн.

25.12 (06:18) - 29.12.19

4196 грн.

3971 грн.

30.12 (08:00) - 03.01.20

5154 грн.

4872 грн.

01.01 (09:30) - 05.01.20

3605 грн.

3323 грн.

02.01 (07:30) - 06.01.20

3746 грн.

3464 грн.

05.01 (00:30) - 09.01.20

3746 грн.

3464 грн.

09.01 (07:30) - 13.01.20

3605 грн.

3323 грн.

10.01 (09:30) - 14.01.20

3605 грн.

3323 грн.

11.01 (07:30) - 15.01.20

3605 грн.

3323 грн.

12.01 (09:30) - 16.01.20

3605 грн.

3323 грн.

14.01 (04:00) - 18.01.20

3605 грн.

3323 грн.

22.01 (06:00) - 26.01.20

3605 грн.

3323 грн.

24.01 (06:00) - 28.01.20

3605 грн.

3323 грн.

26.01 (07:30) - 30.01.20

3605 грн.

3323 грн.

30.01 (02:00) - 03.02.20

3605 грн.

3323 грн.

01.02 (06:00) - 05.02.20

3605 грн.

3323 грн.

05.02 (07:30) - 09.02.20

3605 грн.

3323 грн.

08.02 (02:00) - 12.02.20

3605 грн.

3323 грн.

16.02 (04:00) - 20.02.20

3605 грн.

3323 грн.

19.02 (09:30) - 23.02.20

3605 грн.

3323 грн.

29.02 (04:00) - 04.03.20

3605 грн.

3323 грн.

01.03 (06:00) - 05.03.20

3605 грн.

3323 грн.

02.03 (06:00) - 06.03.20

3605 грн.

3323 грн.

05.03 (04:00) - 09.03.20

3746 грн.

3464 грн.

06.03 (07:30) - 10.03.20

3746 грн.

3464 грн.

09.03 (02:00) - 13.03.20

3605 грн.

3323 грн.

10.03 (04:00) - 14.03.20

3605 грн.

3323 грн.

11.03 (06:00) - 15.03.20

3605 грн.

3323 грн.

12.03 (04:00) - 16.03.20

3605 грн.

3323 грн.

15.03 (00:30) - 19.03.20

3605 грн.

3323 грн.

17.03 (07:30) - 21.03.20

3605 грн.

3323 грн.

20.03 (02:00) - 24.03.20

3605 грн.

3323 грн.

21.03 (00:30) - 25.03.20

3605 грн.

3323 грн.

22.03 (06:00) - 26.03.20

3605 грн.

3323 грн.

24.03 (06:00) - 28.03.20

3605 грн.

3323 грн.

25.03 (04:00) - 29.03.20

3605 грн.

3323 грн.

26.03 (07:30) - 30.03.20

3605 грн.

3323 грн.

27.03 (06:00) - 31.03.20

3605 грн.

3323 грн.

29.03 (06:00) - 02.04.20

3605 грн.

3323 грн.

30.03 (02:00) - 03.04.20

3605 грн.

3323 грн.

01.04 (06:00) - 05.04.20

3605 грн.

3323 грн.

03.04 (06:00) - 07.04.20

3605 грн.

3323 грн.

04.04 (04:00) - 08.04.20

3605 грн.

3323 грн.

05.04 (06:00) - 09.04.20

3605 грн.

3323 грн.

06.04 (07:30) - 10.04.20

3605 грн.

3323 грн.

08.04 (07:30) - 12.04.20

3605 грн.

3323 грн.

10.04 (09:30) - 14.04.20

3605 грн.

3323 грн.

11.04 (07:30) - 15.04.20

3605 грн.

3323 грн.

14.04 (04:00) - 18.04.20

3605 грн.

3323 грн.

15.04 (06:00) - 19.04.20

3605 грн.

3323 грн.

16.04 (07:30) - 20.04.20

3605 грн.

3323 грн.

18.04 (07:30) - 22.04.20

3605 грн.

3323 грн.

19.04 (00:30) - 23.04.20

3605 грн.

3323 грн.

20.04 (09:30) - 24.04.20

3605 грн.

3323 грн.

26.04 (04:00) - 30.04.20

3605 грн.

3323 грн.

28.04 (04:00) - 02.05.20

3605 грн.

3323 грн.

29.04 (09:30) - 03.05.20

5154 грн.

4872 грн.

30.04 (07:30) - 04.05.20

5154 грн.

4872 грн.

01.05 (09:30) - 05.05.20

5154 грн.

4872 грн.

06.05 (08:00) - 10.05.20

3605 грн.

3323 грн.

09.05 (02:00) - 13.05.20

3605 грн.

3323 грн.

10.05 (09:30) - 14.05.20

3605 грн.

3323 грн.

11.05 (07:30) - 15.05.20

3605 грн.

3323 грн.

13.05 (04:00) - 17.05.20

3605 грн.

3323 грн.

14.05 (04:00) - 18.05.20

3605 грн.

3323 грн.

16.05 (04:00) - 20.05.20

3605 грн.

3323 грн.


Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі з сніданком
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• У випадку, якщо віе туриста складає більше 60 років або не досягає 6 років, - необхідно уточнити розмір доплати страхового платежу

 


Додатково оплачується:

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 390 грн
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 390 грн (місця з 1 по 16).
• рекомендовані програми і вхідні квитки

 

 Додати коментар

Персональні консультанти

 Олена Сковпень

Олена Сковпень

0676765006
Любов Данилів

Любов Данилів

0676765003
Любомира Кріль

Любомира Кріль

0676733233
Панюш Ярина Володимирівна

Панюш Ярина Володимирівна

096 673 32 32
Юрій Гриник

Юрій Гриник

0676757455

Контактна інформація

Львів