Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Поїхали з нами

Ми виберемо найкраще для Вас!!!

Відпочинок в Хорватії! 8 днів на морі!
Відпочинок в Хорватії!  8 днів на морі!
Маршрут туру: Тернопіль (Львів, Івано-Франківськ) – Макарська рів’єра – Спліт* – Дубровнік* – Плітвіцькі озера* – Меджугор’є* – о.Хвар* – о.Корчула* – Львів (Тернопіль, Івано-Франківськ)

 

Дати виїзду та вартість туру
 

виїзд 14 – 23 червня – 10900 грн\ос 
виїзд 21 – 30 червня – 11400 грн\ос 
виїзд 28 червня – 7 липня – 11900 грн\ос 
виїзд 16 – 25 серпня12200 грн\ос


 

Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. м. Дрвенік, Макарська рів'єра. Hotel Adria*** знаходиться на першій лінії біля моря. Дворазове харчування у вартості туру. За бажанням, додаткові екскурсії + відвідування Меджугор'я (Боснія та Герцеговина)

детальніше звертайтесь за  тел. (067)6757455 viber - Олеся

 

 1 день. Збір групи в Тернополі, Львові та Івано-Франківську (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд до Хорватії.

 2 день. Прибуття в Хорватію у курортний регіон Макарська Рів’єра, м. Дрвенік. Поселення в готель (після 12.00 год.) Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії. Вечеря та ночівля в готелі.

 3 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Рекомендуємо ескурсію в містечко Спліт (720 грн+ трансфер 540 грн - дор. / 480 грн + трансфер 360 грн - дит.). Спліт – місто моря, музей просто неба зі старими вежами, древніми храмами та фортецями. Нещодавно місту виповнилось 1700 років. У 2014 році місто перетворилось на знімальний майданчик четвертого і п’ятого сезону «Гри престолів», що дало Спліту «друге дихання». Потік туристів збільшився у шість разів! А визначні місця «розлетілись» світом на мільйонах фото.

*Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику (390 грндор. /210 грн дит.).  Вечірня прогулянка навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя, яка супроводжується ритмами  хорватської народної музики. (у вартість екскурсії входить вечеря з рибою, салатом, вином і соком.

 4 деньСніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелєшаць + острів Хвар (600 грн/600 грн / 300 грн.) Кришталево чиста вода, зелені пагорби, мальовничі краєвиди, виноградники, оливкові сади, устриці та виробництво солі – це півострів Пелєшаць у Хорватії. Людей тут мало, туристів також. Ідеальний райський куточок для єднання з природою.

Острів Хвар – найдовший острів Адріатики. Середньовічні містечка, безліч бухт, зарослі олеандру, оливки, виноград і запаморочливий запах лаванди… М’який клімат, піщані пляжі, свіжі морепродукти і тепле море. Для культурного пізнання – кафедральний собор св. Степана, францисканський монастир, резиденція Гекторовича в Старі-Граді, венеційський замок в Сучураї, церкви, вежі, площі красивої та непізнаної Хорватії. (у вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком).

 5 деньСніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Пропонуємо екскурсію до Дубровніка (900 грн + трансфер 750 грн - дор. / 600 грн + трансфер 510 грн - дит.). Дубровнік – «перлина Адріатики». Список культових місць: церква св. Блазіуса, покровителя міста, Етнографічний музей, найдревніша у Європі синагога, музей Мореплавців, художні галереї, театр Марін Држік, фонтани італійського архітектора Онофріо де ла Каві…Місто-фортеця, засноване понад 14 століть тому, зберегло дух середньовіччя. З 1979 року Дубровнік під захистом ЮНЕСКО, як пам’ятка культури світового значення. Насолодіться сповна автентичною атмосферою курортного міста.

 6 день.Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Рекомендуємо подорож до національного парку «Плитвицькі озера»  (1350 грн трансфер + 600 грн вхідний квиток - дор. / 900 грн трансфер + 360 грн вхідний квиток - дит.) Таємничі печери, 16 великих озер, що переходять у каскад зі 140! бурхливих водоспадів, наче аквамарини у кроні густого гірського лісу, простягнулись на 8 км. Площа парку займає понад 29 тисяч гектарів із найвищою горою Мала Капела, висотою у 1280 м. Тут водойми багаті рибою, а у лісах вільно живуть ведмеді, вовки та рідкісні птахи. Максимальний природний баланс та розкішні барви ваблять контрастами. Побувати тут – наче з’єднатись з водою, вітром і землею. Це варто бачити!

*Рекомендуємо екскурсію до національного парку "Крка" (750 грн трансфер + 480 грн вхідний квиток - дор. / 600 грн трансфер + 360 грн вхідний квиток - дит.) Протяжність парку становить 72 кілометри. Тут є сім мальовничих водоспадів і кілька красивих озер. Водоспад Манойловач є найбільшим у парку, його висота сягає майже 60 метрів. Срадінскій вир з 17 щаблів висотою більше 45 метрів відрізняється своєю фантастичною красою.

 7 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Рекомендуємо  екскурсію до острова Корчула (960 грн. дор. / 480 грн дит.) Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула. Це один з найкрасивіших островів Хорватії, з древніми сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Піщані пляжі острова розташовані в тихих і спокійних бухтах. Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип». В центрі височіє собор св. Марка, збудований ще в 1301 р., який вважається головною спорудою острова.

 8 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Рекомендуємо поїздку до Меджугор'є (510 грн дор. / 330 грн дит.) Меджугор’є – місце сучасних Об’явлень Богородиці у Боснії та Герцеговині, які тривають ось уже 37 років (з 25.06.1981р.), істинно райський куточок на Землі, де зціляються людські душі.

Коротка прогулянка містом з розповіддю про Меджугор’є, огляд святинь, сходження на  гору Подбрдо – місце, де Матір Божа вже багато років з’являється візіонерам, участь у вечірній літургії та молитві на вервиці.

 9 день. Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю о 10.00. Збір групи та виїзд з в Україну.

 10 день. Прибуття до Львова в даній програмі орієнтовно о 12:00 год.

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

  • проживання в готелі;

  • харчування – сніданки та вечері згідно програми.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування (програма Light – 150  грн, Standart – 250 грн, за бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно);

  • факультативні екскурсії.Додати коментар

Персональні консультанти

 Олена Сковпень

Олена Сковпень

0676765006
Любов Данилів

Любов Данилів

0676765003
Любомира Кріль

Любомира Кріль

0676733233
Панюш Ярина Володимирівна

Панюш Ярина Володимирівна

096 673 32 32
Юрій Гриник

Юрій Гриник

0676757455

Контактна інформація

Львів