Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Експрес-Тур

Туристичне агенство «Експрес-Тур»-найкращий відпочинок за помірними цінами

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ на ПАРОМІ у СТОКГОЛЬМІ


29.12.2018 / -


МЕГА НОВОРІЧНИЙ ТУР !!   

Святкування Нового Року на паромі ! 

Львів - Рига - Юрмала - Стокгольм - Рундаль - Львів
 

Дві столиці у вартості туру 

Відчуй справжню магію Балтійського моря 

виїзд 29.12.2018 

День 1
29.12

 
12:30 Збір на залізничному вокзалі м.Львова.
13:00 Виїзд зі Львова.
Нічний переїзд територією Польщі до Латвії.
День 2
30.12

 

Прибуття до Риги. 
Пішохідна екскурсія "Стара Рига". Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.

- Рига - столиця югендстилю (8 євро). Арт нуво, тіффані, югендстиль якби в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва створених у ньому неможливо. Такі відомі метці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст., перетворили історичну частину Риги, у архітектурний шедевр, що сьогодні внесена у спадщину ЮНЕСКО. Жоден будинок не міг бути подібним на інший, а навпаки кращий, оригінальніший та екстравагантніший. Світла гамма тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Заворожуючий парад творінь запрошує!

Вільний час. Поселення в готель.
Ночівля.

День 3

31.12

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. Рекомендуємо: екскурсію по м. Юрмала (20 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих думок. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала - символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

Вільний час в Юрмалі.
17:30 - Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі M/s Romantika або M/s Silja Festival.
По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри.

Вечеря на паромі (39 євро) - оплачується обов'язково. Ніч на паромі.

З Новим Роком 2019!

(святкування Нового Року на Паромі)

 

День 4
01.01

 
Сніданок на паромі (оплачується додатково)
09:30 - прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників. В центрі міста знаходиться Гамла Стан (Gamla Stan - Старе місто) і Ріддархольмен -«Рицарський острів», найбільший, і найкраще збережений середньовічний центр Північної Європи. Розташований у Старому місті Королівський палац, збудований у 1754 році, зараз є найбільшим королівським замком в світі. Палац вміщає в себе 608 кімнат та все ще використовується главою держави Королем Карлом Густавом XVI. Тут знаходяться декілька видатних пам'яток Стокгольма: королівські апартаменти, палати Рицарського Ордена, Казна, палац-музей Три Корони, Арсенал і Музей Густава III. У дворі палацу щодня проходить зміна караулу. З інших пам'яток можна виділити собор Святого Миколи - місце коронації шведських монархів, Збройову палату, Королівський монетний двір, палац Укceншepна і Teccінcкий палац. Ha острові Pіддapxoльмeн - «Pицapcький острів» можна побачити декілька палаців - Палац Bpaнгeля, Палац Cтeнбoкк і Палац Бyнде.

- пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (12 євро). На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. "Все як як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні - це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. І головне, є міста про які говорять «побачити і померти» Стокгольм і його стара частина Гамла Стан - це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.
17:00 - Відправлення зі Стокгольму у Ригу.
Ніч на поромі.
День 5
02.01
 
Сніданок (оплачується додатково). 11.00 прибуття в Ригу.
Переїзд до Львова.

А по дорозі, запрошуємо Вас на екскурсію  "Придворні інтриги Рундальського палацу" (10 євро). Це величний палац, збудований за проектом та під особистим керівництвом відомого архітектора Франческо Расстреллі. Тебе чекають розкішні зали, прекрасним оздобленням яких пишались сучасники: золотой тронний зал, білий зал, величну картинну галерею, кабінети з колекцією японського та китайського фарфору. Класична музика створює атмосферу XVIII ст. Кажуть, що іноді парадними залами палацу блукають привиди - Чорна та Біла леді. Нічний переїзд у Львів.
День 6
03.01

 
Прибуття у Львів близько 09:00.

 

Стоимость тура

 

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
Стандарт 199 /6430 грн 194/6267 грн 
СПО (Акція) 150 /4845 грн 150 /4845 грн

 

У вартість входить:
 зустріч представником фірми
• проїзд автобусом єврокласу 

• проживання в готелі категорії 3*, сніданки (шведський стіл)
• проїзд на паромі Рига - Стокгольм - Рига у 4-місній каюті категорії С.
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи

 страхування

У вартість не входить:

 Оплата вечері 39 євро/особа (Обов'язково)!

• депозит на факультативні екскурсії - 28 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії (Новорічний трансфер не являється факультативною екскурсією). Невикористані кошти під час туру не повертаються.

• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• харчування на паромі

 особисті витрати

• курортний збір в готелях (оплата на місці)
• консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)Додати коментар

Контактна інформація

Рівне

  • Адреса: м. Рівне, м-н Незалежності,3 офіс 301 (вхід № 1 із двору- біля комп*ютерного клубу АРКАДА)
  • Телефон: (097)677-96-23, (099)164-32-20
  • E-mail: eksprestur@inbox.ru
  • Сайт: turrivne.rv.ua
  • VK: vk.com/eksprestur