Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Південь Флориди - єдиний район США, де в атлантичних водах можна купатися круглий рік. З грудня по квітень температура води тримається на рівні +22 ° С. .. +23 ° С. Флорида (​​Florida) використовується американцями як зимового курорту. Курортних містечок у Флориді багато - Дейтона-Біч, Орландо, Форт-Лодердейл, але найбільшим є Майамі.

 

  У Майамі зосереджена велика кількість готелів, пляжів і розваг (океанаріум, нічні клуби і т.д.). Майамі простягнувся на багато кілометрів від найпівденнішої точки Кі-Веста (Key West), де жив і працював Ернест Хемінгуей, а зараз облюбували для свого відпочинку геї, до знаменитого своїми багатими будинками і віллами Палм-Біч.

 

  Перевагою флоридського узбережжя є екологічна чистота пляжів. На південь від Майамі, в акваторії Кі-Ларго (Key Largo), знаходиться найбільший в США морський парк, де на невеликій глибині можна досліджувати кораловий риф. Місце ідеально для початківців дайверів. В Орландо головним притяганням туристів служить парк "Світ Уолта Діснея", на Кі-Вест (Key West) - прекрасна рибалка (барракуда, тунець, марлін), одна з кращих на Атлантиці.

 


Флорида фото