Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Кіпр, Про країну

Мова: грецька

Різниця у часі: Випереджає київський на 1 годину

Валюта: кіпрський фунт (CYP). 1 CYP приблизно дорівнює 2 USD.  Кіпр, самий східний з середземноморських островів Європи, лежить на перехресті між Сходом і Заходом. Кіпр привабливий цілий рік. Поряд з незайманими ландшафтами, тихими селами, в яких час ніби зупинився, і прекрасними культурними пам'ятками острова туристи виявлять новітню інфраструктуру, сучасні міста та готелі високого класу.

 

  Для туристів на Кіпрі відкриваються великі можливості різноманітного відпочинку. Для любителів пізнавальних турів можна запропонувати круїзи в Єгипет і Ізраїль, оглядові екскурсії по острову, поїздки в монастирі і огляд пам'яток античної культури. Гурмани знайдуть безліч ресторанчиків і таверн з національною кухнею і напоями, а також зможуть взяти участь у дегустації вина і закупити найсвіжіші фрукти на ринку. Для туристів з дітьми буде цікаво відвідати Аквапарк і Дельфінарій. На Кіпрі можна зайнятися верховою їздою, з'їздити в сафарі-тури і мінікруізи, можна облетіти острів на мікролете. Дуже популярні заняття яхтінг, дайвінг, риболовля та ловля восьминогів.

 

  Вечорами для туристів організовується маса розважальних програм. А свята та фестивалі, які проводяться на Кіпрі в будь-який час року, будуть цікаві всім гостям острова.