Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Іспанія, Про країну

Мова: іспанська

Різниця у часі: час в Іспанії відстає від України на 1 годину

Валюта: євро  Родина фламенко і кориди. Відома унікальними творіннями генія Антоніо Гауді в Барселоні, фешенебельні курорти Середземномор'я, Атлантичного океану, Канарських островів.

 

  В Іспанії Вас чекає зустріч з загадковим минулим. Іспанія пережила період римського панування, про що свідчать римські акведуки, елементи античних театрів та арен, сторожові вежі, що збереглися в містах, де римляни засновували свої поселення. Панування арабів також сильно вплинуло на культуру півострова. Найзнаменитішими спорудами цієї епохи, виконаними в східному стилі, є мечеть Мескіта в Кордобі і грандіозний палац Альгамбра в околицях Гранади. Наступ католицької середньовічної культури залишився у вигляді чудово збережених романських церквах і монастирях, кафедральних соборах і храмах, королівських палацах і замках.

 

  Свята і фестивалі: Багатство і древність традиційної іспанської культури, визначили красу і оригінальність свят, що відзначаються щорічно в селах і містах Іспанії. Близько 200 свят і фестивалів мають туристичне значення, а деякі з них популярні в усьому світі.