Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Ізраїль, Про країну

Мова: Іврит і арабська (обидві державні)

Різниця у часі: різниці в часі між Ізраїлем і Україною немає.

Валюта: Шекель (NIS, множина - "шкалим")  Ізраїль пропонує своїм гостям абсолютно все - від піднесеного до земного. Це духовні висоти Єрусалиму і найнижча точка земної поверхні - Мертве море. Це розкопки древніх і могутніх цивілізацій і квітучі сучасні міста. Це витоки віри і святині, зосереджені біля Стіни Плачу і в містичному Цфате ... Віа Долороза і пагорби Галілеї ... Купол мечеті Аль-Акса ... Бахайський храм в Хайфі ... Сучасні курорти на берегах легендарних морів і бальнеологічні лікарні з мінеральними водами поблизу стародавніх римських лазень. Мікрокосм найрізноманітніших земних і гірських порід, сафарі в пустелі, сходження на гори, велосипедні та пішохідні прогулянки, туристичні переходи. Кафе і невеликі магазинчики в місцях, здавна служили торговими центрами, спокуслива кухня і різноманітність розважальних та культурних програм.

 

  З якою б метою ви не приїхали до Ізраїлю, він виправдає всі ваші очікування. Ізраїль славиться своїми морями так само, як і пустелями, і в контрасті між тим і іншим полягає головна чарівність його підкорюючоъ краси. Бірюзові води Середземного моря омивають звивисті берега на західному кордоні країни, утворюючи нескінченний ланцюг залитих сонцем піщаних пляжів. Вас вразить своїми смарагдовими і аквамаринові відтінками Мертве море, води якого насичені солями та мінералами. Тут з-під землі б'ють мінеральні джерела, на основі яких створені оздоровчі курорти, а джерела з прісною водою дозволять створити в цих місцях такі зелені оазиси, як Ейн-Геді. Південні кордони Ізраїлю омиваються кобальтово-синіми водами Червоного моря, які простягаються до берегів Єгипту і Йорданії. І, нарешті - як ніби забарвлені блакиттю води Галілейського моря, Кинерета, насправді, прісного озера, здавна служив джерелом натхнення для поетів і музикантів - перлини ізраїльського півночі. Не менш легендарна і річка, що впадає в Галілейське море, древній Йордан, русло якого насичене щедрими потоками, що стікають з навколишніх гір в сезон зимових дощів і танення снігів.

 

  Неподалік від місця, де здійснюється обряд хрещення, біля південного берега Галілейського моря, споруджений зручний прикордонний міст, який з'єднує Ізраїль і Йорданське королівство. Кожне ізраїльське море прекрасно по-своєму і надає чудові можливості для відпочинку і розваг. Щедра природа курортів Мертвого моря дозволяє проводити унікальні види терапії та надає ні з чим не порівнянну можливість відпочити і розслабитися.