Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Таїланд, Про країну

Мова:  державна мова - тайська.

Різниця у часі: Таїланд + 4 години від України

Валюта: Тайський бат - (THB) — 1 бат = 100 сатангів.  Можливо, одне з найкращих місць для відпочинку на землі - це Королівство Таїланд. Хоча країна розташована в тропіках, клімат тут вельми сприятливий, ніколи не буває занадто жарко, сухо або надто волого в період мусонних дощів. У Таїланді можна із зручностями подорожувати в будь-який час року.

 

  Приїжджаючи в цю країну, мандрівники віддаляються від життєвої суєти. Навіть в Бангкоку своєрідність тайської кухні, архітектури, мови звичаїв і релігії роблять для гостей благотворний і заспокійливий вплив. Далеко від столиці, на первозданних піщаних пляжах півдня, оздоблюють блакитні морські хвилі або ж на гористому півночі країни, туристи можуть зануритися в атмосферу спокою й умиротворення, залишивши на час тривоги про майбутнє.

 

  Таїланд - одна з найбільш відвідуваних країн Південно-Східної Азії. Тут вдало поєднуються можливості для незабутнього відпочинку на тропічних пляжах з обширною екскурсійною програмою. Основні курорти знаходяться на півдні країни (Пхукет, Самуї, Крабі), а також в центральному районі (Паттайя, Самет).