Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

США, Про країну

Мова: англійська

Різниця у часі: + 7 годин Україна-Вашингтон. В залежності від часового поясу міста США

Валюта: долар США - дорівнює 100 центам

   Одна з найбільших країн у світі - Сполучені Штати Америки (США) - займає четверте місце у світі за величиною після Росії, Канади і Китаю і третє за кількістю жителів після Китаю та Індії. З 50 штатів, які об'єдналися під зірково-смугастим прапором, два - Аляска і Гаваї - не мають спільних кордонів з усією рештою території. Столиця США - Вашингтон.

 

  США - це саме та країна, де є поєднання безлічі великих і маленьких міст. Вашингтон - знаменитий Капітолій (найвища будівля американської столиці, жодна будівля у Вашингтоні не повинно перевищувати його по висоті), Білий дім, будівлі ФБР і Пентагону і ін Маямі - центр крупного курортного району, розташованого на атлантичному узбережжі півострова Флорида. Найпопулярнішим місцем є Майамі-Біч - атлантичний курорт, смуга пляжів якого простягається на 45 км. уздовж берега. Орландо (штат Флорида) - тут розташований всесвітньо відомий парк розваг "Світ Уолта Діснея" та ін.

 

  Відпочинок в США це враження від природних чудасій, чудес "Нового світу", з розмаїттям традицій і культури, дивовижної архітектури, комп'ютерних технологій, космічної техніки, фінансів, кінематографа, автомобілебудування, поєднанням різних кліматичних і географічних і геологічних особливостей.