Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Панорама світу

«Панорама Світу» - відкривайте панораму усіх куточків світу разом з нами!

Панорама світу

Привіт, Ви потрапили за адресою!

Туристична агенція «Панорама світу», яка входить в мережу туристичних агенцій «Море турів» - це Ваш персональний ключик до освоєння кожного куточка нашої планети!
 

Про подорожі можна говорити і читати безкінечно, але краще один раз побачити, аніж сто разів почути. Наша планета прекрасна і щоб побачити цю незбагненну красу й велич - почніть подорожувати!
Мандрівка у Вашу мрію може розпочатися саме зараз, а туристична фірма «Панорама Світу» допоможе в цьому! Комфортним автобусом чи літаком, велосипедом чи авто, з валізою чи наплічником, у наметі чи 5-ти зірковому готелі - вибір за Вами, а за нами - Ваш комфорт та незабутні емоції.
В спектрі наших послуг вигідні тури на будь-який смак, а саме: 
персональний підбір турів(індивідуальних, автобусних, пакетних), круїзи, авіаквитки, страхування та українсько-румунський переклад

Пошук найкращих варіантів, оформлення всіх документів та підтримка на кожному етапі – все для того, щоб Ваша поїздка була максимально комфортною й організована без зайвих часових та фінансових затрат. 
 

Ми візьмемо на себе ті обов’язки, які займають час та сили – надання повного набору консультацій, порад й варіантів для вибору, розповідь про всі останні новини, які пов’язані з місцем відпочинку. 
 

Саме тому Ваша поїздка в: Єгипет, Туреччину, Чорногорію, Албанію чи будь-яку іншу країну буде безпечною, швидкою й комфортною, адже ми підберемо найкращих туроператорів з широкого списку доступних.

 Ми завжди раді надати комплекс послуг для Вас та Вашої родини
І ще: подорожувати потрібно з тими, кого любиш.
 
А ми вже Вас любимо!

«Панорама Світу» - відкривайте панораму усіх куточків світу разом з нами!
До зустрічі, чекаємо саме на Вас!

cv5.more-turov.com

Персональні консультанти

Мінтянська Наталія

Мінтянська Наталія

096-18-22-296; 099-09-49-575 (Viber)

Контактна інформація

Чернівці