Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

 

  Південний Мале Атолл - протяжність 36 км в довжину і 19 км в ширину. Південний Мале Атолл складається з 30 островів, 3 з яких населені людьми, 10 незаселених і 17 островів-готелів, що відрізняються від Північного Мале менш окультуреної природним середовищем і кращими можливостями для дайвінгу (Біяду, Віллівару, Бодуфінолу, Боліфуші, Велассару, Велігандухура, Дігуфінолу, Бодухура, Кандума, Олувелі, Ранна, Ріхівелі, Макунуфуші, Фіхалохі, Ембуду та інші).
 
 
 
  Трансфер на курорти Південному Мале Атолл в більшості випадків здійснюється на швидкісних катерах, але до прилеглих островів все ще добираються на моторних човнах dhoani (дхоні). Особливо привабливий Кандума, розташований близько природного заповідника Гураіду і славиться своїми хвилями (з березня по вересень). Також цікаві морські заповідники Ембуду-Канду, Гурайду-Канду, Ембуду-Каньйон, Кандума-Тіла і Гурайду-Корнер, що славляться своїм підводним рельєфом і печерами.
 
 
 
  Незалежно в якому готелі ви зупинилися, після захоплюючого лежання на пісках і прийняття сонячних ванн, попередньо скориставшись сонцезахисним кремом, вам будуть запропоновані захоплююча прогулянка на катері до безлюдного острова, а також азартна нічна рибалка, вражаюча кількістю улову, а також барбекю з власноруч виловленої риби.

 


Південний Мале Атолл фото