Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Відомий і улюблений туристами з різних країн місто-курорт в Литві Друскінінкай - це ще і самий найстаріший курорт. Перші згадки про нього можна знайти в історичних документах XVI століття, які розповідають про дивовижні мінеральних джерелах, що володіють цілющими властивостями і сприятливо впливають на здоров'я людини.

 

  Відпочинок в Друскінінкай - це відпочинок у цій оздоровниці, де успішно працюють численні санаторії, СПА-готелі, готелі міжнародного класу. М'який континентальний клімат курорту дозволяє не просто розслабитися, але і оздоровитися. Захищений від північних вітрів, місто оточене сосновими лісами і крутим лівим берегом річки Нямунас.

 

  Сьогодні бажаючі можуть відвідати будь-який з 9 санаторіїв, діючих в місті. Кожен з них відомий широким спектром послуг, починаючи від підводного масажу і закінчуючи грязьовими ваннами. Крім того, у всіх лікарнях є такі приємні зручності, як басейни, сауни, тренажерні зали, кабінети краси.

 

  Мальовнича природа міста Друскінінкай і Національного парку дзуки, розташованого неподалік, - додатковий бонус, який приємно радує око. Можна насолодитися незайманістю природи, побути наодинці зі своїми думками або просто помріяти. Якщо хочете розбавити класичний відпочинок невеликими пригодами, слід взяти напрокат велосипед і покататися по декількох маршрутах. По дорозі вам зустрінеться етнографічне село Швяндубре, містична долина Райгардас, унікальний музей радянських монстрів парк Грут і багато іншого.

 


Друскінінкай фото