Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Паландокен - один з наймолодших гірськолижних курортів Туреччини. Він розташовується на північних схилах гори Паландокен в Східній Анатолії, всього в п'яти кілометрах на південний захід від міста Ерзурум.

 

  Цей курорт відрізняється своєю демократичністю, доступними цінами на проживання та гірськолижне спорядження і є ідеальним місцем, як для професійних лижників і сноубордистів, так і для сімейного відпочинку. У Паландокені знаходиться багато фешенебельних готелів, добре розвинена індустрія розваг, а сніг лежить 150 днів у році. У Паландокені проходять тренування збірної команди Туреччини з гірських лиж.

 

  Паландокен - найспортивніший з усіх гірськолижних курортів Туреччини з прекрасними трасами. По географічному положенню і кліматичним умовам він є прекрасним місцем для гірськолижного спорту. Загальна протяжність трас, розташованих на висоті 2200-3100 м, становить 30 км, найдовший спуск - 12 км. Всі траси сертифіковані відповідно до міжнародного стандарту. Є траси для дітей, новачків і професіоналів, є траси для слалому та швидкісних спусків. Навчання для новачків проводять досвідчені інструктори на спеціально призначених тренувальних трасах.

 


Паландокен фото

Туреччина

Мова: турецька, одна з основних – арабська. Також поширена французька, англійська, німецька та російська мови.

Різниця у часі: різниці в часі між Туреччиною і Україною немає.

Валюта: турецька ліра (TRL) (=100 курушам).