Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Земля тут пронизана історією. Не випадково Гоа став першим клаптиком індійської території, на якій утвердилися європейські колонізатори, і останнім оплотом колоніалізму. Минуло трохи більше тридцяти років, як Португалія офіційно визнала Гоа частиною індійської території. Але Індією назвати цю землю навряд чи варто. Тут все інше - суміш індійської та європейської культур утворила неповторний колорит епох. Та й курорти на узбережжі, що стали особливо бурхливо розвиватися в останні роки, аж ніяк не схожі з індійськими. Щоб захопитися Гоа, його потрібно побачити. Побачити дивно красивий народ, який тримається з гідністю і підкресленою незалежністю, що, втім, не заважає йому бути відкритим і привітним.

 

  Гоа не схожий ні на один з штатів Індії. Він засліплює, як сонячне світло на виході з підземелля. Тут ви знайдете себе на думці, що посміхаєтеся без всякої на те причини. Типовий гоанський пейзаж: рисове поле, оточене гайками кокосових і горіхових пальм, порослю манго, де в тіні ховаються непримітні деревця, на яких прямо на стовбурі виростає колючий таємничий дурьян. А навколо - справжній тропічний рай, де взимку і влітку однаково тепло, а купальний сезон триває з жовтня і до травня.

 

  Гоанські свята та фестивалі прославилися на всю Індію. Щорічне Свято світла і веселі карнавали в Дона Паула, Гаспар Діас і Сирідао приваблюють сюди тисячі туристів з різних країн. Різноколірні фейєрверки над чорним дзеркалом лагун, танці під гітару в прекрасних садах і маскаради на Авеніда-до-Брацило вздовж набережної Мандаві ...

 

  Всі свята чарівні, іскристі невимушеною веселістю і дружелюбністю!

 

  Багато дивного є на древній землі Золотого Гоа. Прекрасні індуїстські храми Мангеш, Махалса і Джама Масджид, оточені бананами і папайєю. Значні і не поступливі лісабонським собори, побудовані португальськими архітекторами. Тихою принадністю дихають криві вулички і площі з фонтанами, з білими будиночками під рожевою черепицею. Не можна не захоплюватися прекрасними пляжами: Мірамар, де найчистіші піски іскряться морозної пилом, Калангутоме поблизу Пананджі і Колві біля Мармагана, над якими струнно гудуть на вітрі царствено вигнуті пальми.

 

  Гоа - це місце, де кожен може знайти заняття за своїм смаком і темпераментом. Відволіктися від відпочинку на узбережжі, від галасливих дискотек і екзотичних ресторанів допоможе подорож в лоно дикої природи, де можна не тільки познайомитися з різноманітністю місцевої флори і фауни, але і з тутешніми звичаями. Незабутні круїзи по річках Мандові і Зуарі. Красиві індуїстські храми знаходяться в горах. А може, ви бажаєте відвідати чудовий водоспад Дадсадар і викупатися в його найчистішій воді? Якщо це так, то чудова Індія завжди готова відкрити вам свої обійми.

 


ГОА фото