Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Курорт Чорногорії Ульцин здивує вас красою своїх пагорбів і середземноморської рослинності. Це дійсно південне місто - влітку ви відчуєте дотик тропічного повітря. Берегова лінія Ульцинf становить 32,7 кілометра завдовжки, тягнучись від мису Старий Ульцинь до впадання річки Бояна в Адріатичне море.

 

  У центрі Ульцина знаходиться «Малий пляж» - це маленька бухта, покрита ніжним піском, довжиною 650 метрів. «Великий пляж», протяжністю 13 кілометрів, відомий східним базаром, який порадує вас самими незвичайними сувенірами. Над пляжем височіє «Старе місто», в якому є «церква-мечеть», нині перетворена на музей. Тут зібрані всі основні результати археологічних розкопок у районі Ульциня. У вежі Балшича зараз розташована художня галерея. Від музею її відокремлює невелика площа - колишній невільничий ринок. У венеціанську епоху в Старому місті були побудовані два палаци - Палаццо Венеція і Двори Балшича, зараз це затишні готелі.

 

  У місті багато дискотек, казино, ресторанів і магазинів. Справжнім пригодою стане для відпочиваючих відвідини барвистого п'ятничного базару.

 


Ульцин фото