Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Словенський курорт Добрна розташований на висоті триста сімдесят метрів над рівнем моря в Північній частині Цельської улоговини. Стоїть комплекс серед густих хвойних лісів, що вкривають в своїх хащах цілющі джерела, слава про чудодійні властивості яких почала розповсюджуватися по всьому світу ще з початку дванадцятого століття. З вісімнадцятого століття існуючий тут невеликий населений пункт став активно розвиватися і зараз перетворився в популярний кліматичний курорт, головними лікувальними факторами якого є термальна мінеральна вода і болотні грязі.

 

  Спеціалізуються місцеві оздоровчі заклади на лікуванні урологічних та онкологічних захворювань, захворювань опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи, неврологічних хвороб і психоневрозів. Крім того, пацієнти цих закладів проходять курс реабілітації після перенесених травм та захворювань. Особливістю курорту Добрна є великий Медичний центр, що пропонує багатопрофільне комплексне лікування, що базується на різнобічному застосуванні цілющих природних дарів.

 

  На території курортного комплексу розташовується сучасний центр косметології «Хузаа на Травники». Процедури, пропоновані цим центром, - електротерапія, ліфтинг, ароматерапія, рефлексотерапія, інфрачервона сауна, біо-процедури Аюрведи, бальнеотерапія, термотерапія, кінезіотерапія, фізіотерапія та інше, - надають воістину чарівну дію на людський організм. Причина тому - унікальний склад розташованих у цій місцевості термальних джерел і майстерність обслуговуючого персоналу.

 

  В цілому ж, курорт Добрна володіє чудовими умовами для повноцінного відпочинку будь-якого роду. На її території є два критих басейну з термальними водами, солярій, сауна, спортивний комплекс з тенісними кортами, клуб верхової їзди. Недалеко від курорту розкинулося мальовниче Шмартінское озеро, по гладі якого влітку можна покататися на парусних човнах, а взимку - на ковзанах та лижах. Знайдуть собі заняття в Добрна і любителі відпочинку на природі. Тут відмінна риболовля і полювання, а більшу частину території курорту Добрна займає чудовий парк з каштановою алеєю, прогулянки по якому доставляють надзвичайне задоволення.

 

  Любителі історичних пам'яток можуть відвідати міста Цельє, Веленє і Птуй, розташовані недалеко від Добрна. В Цельє знаходяться декілька цікавих музеїв і старовинний замок. Веленє може похвалитися замком споруди тринадцятого століття і музеєм, розташованим в шахті. А Птуй володіє прекрасним старовинним замком, який вважається одним з найкрасивіших замків Словенії. В околицях Добрна збереглися руїни Зміїного замку і старий картузіанський монастир.

 

  Добрна - курорт затишний, тихий, овіяний старосвітською красою. Його невеликі ресторанчики та льохи з відмінною кухнею невигадливі, але час, проведений в них, цілком можна вважати витраченим з великою користю. Тому що вони - майстерна прикраса цього дивного місця, століттями обдаровуваного людей здоров'ям, молодістю і красою.

 


Добрна фото