Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Порторож - найвідоміший курорт Словенської Рів'єри, розташований в 145 км від аеропорту Любляни і в 100 км від хорватського аеропорту Пули. З одного боку він упирається в маленьке селище Люція, де проживають місцеві жителі, а іншим кінцем вливається прямо в середньовічне місто Піран - перлину словенської Адріатики. Це самий фешенебельний курорт Словенії, де можна поєднувати відпочинок з оздоровчими програмами в термальних басейнах і сауна-центрі «Терме Палас». В Порторожі знаходиться єдиний на Середземномор'ї центр тайської медицини, а також центр таласотерапії.

 

  На відміну від сусідніх курортів Піран і Ізола, Порторож має муніципальний насипний піщаний пляж. Більшість готелів розташовані від нього через дорогу (тільки комплекс «Бернардин» стоїть безпосередньо на березі моря).

 

  Сьогодні Порторож - популярне місце відпочинку сімей з дітьми, а також молоді. Розваг тут вистачає на будь-який смак: багато живої музики, ігрові автомати, анімація на пляжі, дитяча водна гірка, дитячі клуби при готелях (працюють в липні-серпні). Крім того, комфортабельні готелі курорту пропонують своїм постояльцям сучасні басейни і відмінні ресторани.

 


Порторож фото