Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

 Брела - невеликий, але дуже важливий курорт Макарської Рів'єри, знаменитий далеко за межами Хорватії. Брела знаходиться в 15 км від міста Макарска і складається зі старої частини під назвою Гірська Брела (Gornja Brela), розташованої на пагорбі, і нової частини, що простягнулася уздовж берега - Дольна Брела (Dolnja Brela). Уздовж берега моря прокладено багатокілометрова пішохідна доріжка, гуляючи по якій, можна милуватися сосновими лісами і дихати морським повітрям, і заодно зазирнути в один з численних ресторанчиків або сувенірну лавку.

 

  Пляжі в Брелі дуже зручні, з дрібною галькою. Море йде у глибині через 5-7 метрів від берега. Самий популярний і відомий пляж Брели називається Punta Rata і вважається одним з кращих пляжів Хорватії. Сосни на пляжах Брели підступають до самої кромки води, Адріатичне море настільки чисте, що проглядається до 50 метрів в глибину, а якщо цього мало, школа дайвінгу допоможе побачити ще більше багатств підводного світу біля берегів Брели.

 

  Чемпіон Адріатичного моря в 1986 році і кращий курорт Хорватії в 2002 році, курорт Брела отримав визнання не тільки в Хорватії. У 2004 році американський журнал Forbes дав пляжу Punta Rata шосте місце серед найкрасивіших пляжів світу і перше місце в Європі. Холдинг Hoteli Brela, в який входять 4 готелю (Maestral, Soline, Marina і Berulia) отримав престижну нагороду Quality Commitment на виставці в Парижі в 2003 році.

 

  Туристи, відпочиваючі в Брела, заздрять місцевому населенню, що становить всього 1500 чоловік, яким пощастило жити серед такої краси, щодня милуватися бірюзовим морем і дихати густим сосновим повітрям. Не дивно, що багато повторюють свій тур в Брела і повертаються знову і знову.

 


Брела фото