Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Курорт Коста Бланка - ще одне з улюблених туристами місць відпочинку. У перекладі з іспанської мови, Коста Бланка означає «Білий Берег». Свою назву, як не складно здогадатися, курорт отримав за свої білосніжні піщані пляжі. Курорт також відомий своєю активною нічним життям. Коста Бланка ідеально підходить для молодіжного відпочинку.

 

  Клімат Коста Бланка переважно м'який і вологий. Дощі рідкість, за виключення північних районів. Середня температура повітря взимку близько сімнадцяти градусів тепла, влітку (особливо в серпні) може досягати 32 градусів.

 

 Поїхавши на Коста Бланку не можна обійти увагою пам'ятки цього райського куточка планети. Обов'язково відвідайте Бенідорм, який представляє собою своєрідний туристичний центр. Набережна Коста Бланки - дорога довжиною в шість кілометрів, на якій зосереджено безліч магазинів, барів, ресторанів і всіляких дискотек. Якщо ви поїхали відпочивати до Іспанії з дітьми, вони будуть приємно здивовані відвідуванням аквапарку з безліччю водних атракціонів - Акваландія. Також не пропустіть зоопарк морських тварин Мундомар.

 

  На Коста Бланке знаходиться найвідоміший і найбільший парк в Європі - Терра Митис. Сам парк поділяється на 5 тематичних частин і займає площу в один мільйон квадратних кілометрів. Воістину величезний і розбурхує уяву парк відпочинку.

 


Коста Бланка фото