Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  В минулому місто рибалок, а нині - всесвітньо відомий курорт Канни розташований на березі мальовничої затоки Ля Напуль Середземного моря недалеко від Ніцци.

 

  Місто насамперед знамените тим, що є місцем проведення Каннського кінофестивалю. Щорічно в травні на знаменитій набережній Круазетт збираються зірки, професіонали кіно й аматори широкого екрану з усього світу. Чудовий 2-х кілометровий бульвар Круазетт простягнувся паралельно пляжу. В кінці бульвару на косі розташувався Новий Палац Фестивалів і конгресів, де і відбувається перегляд фільмів кінофестивалю.

 

  Крім цього, Канни - це елітний приморський курорт. Місто радує в будь-який час року настільки красивим світлом, настільки гармонійним поєднанням морських узбереж і лісистих схилів гір, настільки соковитою зеленню, настільки яскравими фарбами пишних квіткових клумб, подібними переходами від блакиті моря до блакиті небес, настільки м'яким кліматом і таким повітрям, насиченим тисячею ароматів . Все це приваблює тисячі туристів з усього світу. Недарма Лорд Броухам, великий канцлер Англії, в 1834 році, подорожуючи по берегах Французької Рив'єри, вибрав саме це місце для своєї розкішної резиденції. Слідом за ним, сюди стали приїжджати інші заможні іноземці. Багато мільярдери, актори, письменники і поети проводять тут свій літній відпочинок, будують свої особняки.

 

  Недалеко від Канн розташовані Лерінскіе острова, до яких можна дістатися на яхті або прогулянковому кораблі від каннського морського вокзалу. Лерінскіе острова - це два острови - більший, Сант-Маргеріт, і менший, Сент-Оноре.

 

  У Каннах налічується більше 100 готелів і більше 2500 апартаментів в туристичних резиденціях, що пропонують вишуканість і комфортабельні умови, що задовольняють самому вимогливому смаку. Місто сповнений гастрономічних 'гаваней' для втомленого і голодного мандрівника, де він може в тиші цілком насолодитися тисячею колірних і смакових відтінків місцевої кухні. Дивують пляжі курорту - 8 км піщаних пляжів, приватних і громадських, упорядкованих, чистих, обладнаних рятувальними станціями. Тут можна взяти напрокат матраци, парасольки, шезлонги, зняти кабінку. Для дітей є ігрові майданчики та міні-басейни.

 


Канни фото