Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Жодна з 45 кімнат берлінського готелю Propeller Island City Lodge не схожа на іншу. Про це подбав власник готелю - художник Ларс Штросхен. Перша з оформлених їм кімнат нагадує середньовічне місто, де ліжко у вигляді замку стоїть на поле для міні-гольфу. У іншому номері всі меблі прибита до стелі.

 
 
  Freedom Room стала точною копією тюремної камери - з унітазом, що стоять в безпосередній близькості до ліжка. Є в готелі номер і для вампірів - з трунами замість ліжок, і для садомазохістів - з ліжком, вміщеній в залізну клітку. 
 
 
  У готелі De Vrouwe Van Stavoren в середньовічному голландському містечку Ставорен (Stavoren) є чотири незвичайних номера в гігантських винних бочках, в кожну з яких раніше містилося близько 19 300 пляшок вина. Тепер усередині дубових бочок , покладених на бік, є по дві вузьких ліжка та ванні кімнати. А перед входом в номери облаштована зона відпочинку під відкритим небом.
 
 
  Hang Nga Guest House у в'єтнамському Далаті заробив серед місцевих жителів кличку "божевільня". Комплекс складається з трьох будівель, які, здається, були видовбані з гігантських пнів. Усередині номерів виникає відчуття, що стіни перетікають в підлогу. Кожен номер присвячений якій-небудь тварині. В одному, наприклад, можна виявити орла, що висиджує гігантське яйце, в іншому - величезних мурашок, а перед чайною кімнатою розмістився жираф, - все це роботи місцевих художників.  
 
 
 
  Підводний мотель Jules ' Undersea Lodge в Кі- Ларго, Флорида (США) знаходиться на глибині 6,5 метрів в Смарагдовій лагуні. Щоб потрапити в номери, постояльцям необхідний акваланг. Гості, у яких немає дайвінг- сертифікатів  проходять коротке навчання в наземній частині готелю. У кожному номері є велике вікно, і постояльці можуть без перешкод спостерігати за морськими анемонами, барракудами та іншими мешканцями океану.
 
 
 
  Фірмовий сьют готелю Costa Verde в Коста- Ріці знаходиться на борту літака Boeing 727. У 1965 році він розбився в місцевих джунглях , а кілька років тому його відремонтували і перетворили в готельний номер з двома спальнями, двома санвузлами, їдальні і великої вітальні. З дерев'яної тераси, прибудованої до борту літака, гості можуть спостерігати за туканами та іншими екзотичними птахами. 
 
 
  На даху готелю Grand Daddy в Кейптауні замість пентхауса розмістився цілий трейлерний парк. У кожному з семи трейлерів обладнаний комфортабельний номер, присвячений конкретній темі. Наприклад, в номері Джона Леннона і Йоко Оно, пофарбованого в білий колір, посередині стоїть величезне ліжко. Ще в одному трейлері створена кімната з казки про трьох ведмедів - з абсолютно казковими меблями і старомодними шпалерами в квіточку.