Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Закінчиться літо і настане так званий оксамитовий сезон. Тури відразу попадають в ціні. І саме в оксамитовий сезон ви зможете зловити собі гарячий тур, ціна якого буде привабливою і доступною кожному туристу. Де відпочити у вересні на море дешево і зі смаком?

 
 
  Відпочинок у вересні на море відмінно підходить тим, хто не переносить спеку. Середземне море у вересні температурою близько 26 ° С, а повітря вже близько 24 ° С. У вересні вже відчувається легкий морський бриз. Шанувальникам середньої температурі найкраще вирушати до Туреччини, Кіпр та Італію. Температура повітря та води в країнах комфортні і підходять практично всім. Наприклад, в Єгипті рання осінь приносить не таку виснажливу спеку. Восени в Єгипті температур близько 33 ° С, а температура води в Червоному морі прогріта де то до 28 ° С. Вересень - це ідеальний місяць для морського відпочинку. Відпочивати у вересні на морі Єгипту сподобається всім любителям сонця і легкого морського бризу.
 
 
  Незважаючи на те, що на Кіпрі практично цілий рік світить сонце і тепло, кращим місяцем для відвідування курорту досі залишається вересень. У вересні погода на Кіпрі оптимально підходить для сімейного відпочинку, вода прогріта приблизно до 23 ° С, а це ідеально походить для купань з дітьми. Температура повітря невисока, в середньому приблизно 26 ° С. Тепер ви знаєте, де відпочивати у вересні на море з дітьми.
 
 
  А ось турецький курорт привабливий любителем відпочинку «все включено». Всю осінь в Туреччині триває пляжний сезон, температура води в морі приблизно 23 ° С, а температура повітря прогріта де то до 26 ° С вдень і до 23 ° С вночі, це ідеальні показники для відмінного пляжного відпочинку з друзями або всією сім'єю в Туреччині. Де відпочивати у вересні на море дешево і якісно потрібно вирішити вам, і спиратися ви повинні на свої уподобання в бажаному відпочинку.