Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Є такі міста на планеті, які не те що не залучають туристів - вони їх відлякують. І повірте, що це не безпідставно. 

 

Норильськ, Росія  

  Якщо ви думаєте, що міста із забороною на в'їзд іноземців уже в далекому радянському минулому, то глибоко помиляєтеся. Ось у сусідній Росії людям, які не мають російського паспорта, ніяк не потрапити на територію Норильська. В'їхати туди можна тільки за наявності запрошення, виданого УВС країни. Як пояснює влада країни, заборона на в'їзд був введений з соціально-економічних міркувань. Адже щороку натовпу мігрантів та кримінальних елементів переїжджали на ПМЖ в Норильськ.

  Норильськ - найбільш забруднене місто в країні. Ви тільки уявіть на мить, що за минулий рік промислові викиди підприємств в атмосферу склали 1924000 тонн.

 

Тянжинь, Китай

  Як запевняє влада Китаю, країну щорічно відвідують близько 130 млн. туристів з усього світу. Не сперечаємося, в Піднебесній є на що подивитися, чому здивуватися і де відпочити. Але ні в якому разі не заїжджайте в місто Тянжинь, в якому концентрація свинцю в повітрі перевищує максимально допустиму норму в 15 разів. А вміст свинцю в продуктах харчування (фруктах, овочах і зернових культурах), що ростуть в цих місцях, - в 24 рази. А це дуже і дуже погано позначається на вашому здоров'ї.

 

Вапі, Індія

  Індія в наш час стала однією з найпопулярніших країн серед українських туристок. Там є все, чого забажає душа мандрівника: старовинні храми, дивовижна культура, приголомшлива природа і величезні купи сміття. Ні, мабуть, третій пункт туристам навряд чи припаде до смаку. Додайте до сміття ще й тисячі промислових споруд, кількість ртуті у воді, що перевищує норму в 100 разів, і в міксі ви отримаєте самий брудний і екологічно забруднене місто в цій країні - Вапі.

  У місті в страшній кількості накопичилися відходи різних підприємств: нафтопереробних, текстильних, з виробництва фарб, добрив, виробів зі шкіри, хлорвмісних речовин.