Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Фестиваль Ханамі (Японія)

 

 
  Ханамі - дуже стара японська традиція милування квітами, а саме ніжне свято країни Висхідного сонця японці називають про-ханами - споглядання цвітіння сакури.
 
   У японському календарі немає ні національного свята, ні спеціальних святкових або вихідних днів, пов'язаних з цим чудовим природним дивом. Але все-таки тисячі туристів і місцевих жителів з величезним задоволенням відвідують парки, сквери, алеї, а також території буддійських і синтоїстських храмів з квітучою сакурою.
 
  Період цвітіння дерева дуже короткий - до двох тижнів максимум, так що сакурою милуються і в денний, і у вечірній час. Вечірній огляд сакури неймовірно популярний: після 6 годин вечора дерева дуже вміло підсвічені, і прогулянка в такій атмосфері наповнена романтизмом і якимось таїнством.
 
 
 
Фестиваль шоколаду в Брістолі (Великобританія)
 
  Справжні ласуни не мають права обійти стороною брістольський фестиваль шоколаду. І хоча фест дуже молодий (у порівнянні зі швейцарськими святами солодощів), він не менш популярний серед туристів і жителів Туманного Альбіону. Адже це унікальна можливість поласувати витворами найвідоміших шоколатьє з усього світу.
 
  Вперше фестиваль шоколаду в Брістолі відбувся в 2011 році. Свято мав настільки приголомшуючий успіх, що організатори вирішили проводити щорічне свято солодощів.
 
  Фестиваль шоколаду Bristol Chocolate Festival пройде в 2013 році 30 і 31 березня.
 
 
 
Спостерігаємо за кометою
 
  Хоча для такого відпочинку і не потрібно нікуди їхати, варто лише вийти у двір будинку або на балкон квартири, наша редакція радить присвятити хоча б один вечір споглядання комети на небозводі.
 
  У березні в небі наші читачки зможуть побачити комету Pan-STARRS, яка найближче до Землі буде 5 березня. Комету можна буде споглядати на заході в західній частині неба недалеко від півмісяця.
 
  Завдяки тому, що Pan-STARRS підійде до Сонця дуже близько, комета повинна бути дуже активною, а значить і яскравою.
 
  Але відразу ж попереджаємо, що у великих містах світло неонових ламп, може перешкодити побачити комету.
 
 
 
Фестиваль вина у Берегові (Україна)
 
  Фестиваль вина у Берегові присвячується всім шанувальницям продукції «made in Ukraine». Адже в закарпатському місті щорічно на початку весни відбувається фестиваль українського вина.
 
  Кращі з місцевих виноробів об'єдналися в орден святого Венцела. Вони і будуть представляти свою продукцію на святі. Всі відвідувачі можуть продегустувати закарпатські вина і сири, відвідати конференцію з питань виноградарства та виноробства, прикупити кілька книг на виставці спеціалізованої літератури про виноробство і виноградарство.