Вгору

Наприклад: Єгипет
Головна | Гарячі путівки | Підібрати тур | Туроператори | Тури | Екскурсії | Країни та курорти | Пам'ятки | Погода | Відгуки

місто маркет

Подорож у легенду!

НЕЙМОВІРНА УГОРЩИНА ЗІ ЛЬВОВА

Дати виїздів:

 28.06; 27.07;  24.08; 22.10; 23.11; 28.12

 

День 1


8:30 Виїзд зі Львова.Перетин кордонів.
Прибуття до Егеру. Дегустація угорських вин та вечеря (15€) у Долині Красунь!
Переїзд в Будапешт. Поселення в Готель. Вільний час. Ночівля.

 

День 2


9:00. Сніданок. Оглядова екскурсія по Будапешту: одна з найкрасивіших площ Європи - площа Героїв, парк Варошлігет, замок Вайдахуняд, проспект Андраші та Парламент. Рибацький бастіон, собор Матяша, в якому вінчались королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святої Трійці та Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається розкішна панорама на Пешт та Дунай…

 Угорщина-країна, де розташована одна з найкрасивіших столиць світу - Будапешт,"перлина Дунаю".Центральна панорама якого занесена в список «Всесвітньої спадщини людства» ЮНЕСКО. Серед історико-архітектурних пам'яток міста можна знайти амфітеатр часів древнього Риму і турецькі лазні...
Будапешт - ця назва міста не випадкова. Між розташованою на узгір'ях і пагорбах Будою та рівнинним Пештом вільно плине оспіваний Дунай... Вільний час.
ФАКУЛЬТАТИВНО - екскурсійна програма в Сентендре (Дорослі-20€, діти-15Є). Це іграшкове містечко, де можна прогулятися старовинними вулицями, відвідати музеї і сувенірні крамнички. Саме тут варто скуштувати марципани і насолодитися казкою, яка Вас оточить...
"У світлі тисячі вогнів" – для романтиків прогулянка на теплоході по Дунаю із шампанським (20€). Насолодіться прогулянкою нічним Будапештом…

Повернення в готель.Ночівля.

 

День 3


9:00.Сніданок.Запрошуємо на екскурсію «Серце Угорщини» (Дорослі-50Є, діти-45Є). Півострів Тихонь – курорт і природний заповідник з живописним фольклорним селищем і старовинним абатством 11ст. Кестхей – містечко тісно пов’язане з сім’єю угорського вельможі 18ст., графа Фештетича, огляд палацово - паркового ансамблю. Балатонфюред – літній і кардіо – курорт, популярний ще  з 19 століття, де практично всі будинки знаходяться під охороною як пам’ятки архітектури. Тут низка кафе, музеїв яхт, і безкінечна полоса пляжів. Термальне озеро Хевіз, лікувальна сила якого була відома ще з римських часів, а в наш час всесвітньо відомий бальнеологічний курорт.
Повернення у Будапешт 19:00. Ночівля.

День 4


07:00.Сніданок.

ФАКУЛЬТАТИВНО:виїзд до Австрії – (дорослі - 50 €, діти – 45Є).12:00 Прибуття до Відня. Екскурсійна програма: Імперський Відень.

Відень водночас і давній і сучасний. Тут можна багато чого подивитися — від готичного собору святого Стефана до імперської величі Хофбурга й блиску модерну в будинку Сецесіона, від величного барокового палацу Шенбрунн до Музейного кварталу. Навколо Кертнерштрассе розташувалися дорогі ювелірні й парфумерні магазини. Собор святого Стефана, символ Відня й найбільш значна готична споруда Австрії таїть у собі незліченні скарби, частину з яких можна оглянути в рамках екскурсії.

ФАКУЛЬТАТИВНО:
Хофбург - Відвідання «скарбниці Габсбургів» (17 €) - історичний центр Відня, служив резиденцїєю імператора до 1918 року. Побудований як середньовічний замок, Хофбург розширювався пропорційно до росту могутності Габсбургів.
Автобусна екскурсія:«Шонбрун і Бельведер–спадщина імперії» (дорослі-35€, діти – 30Є). Бельведерцей чудовий палац справді вважається одним з найкрасивіших прикладів бароко у світі. В Австрійській галереї Верхнього Бельведеру представлена найбільша колекція творів Климта, Шиле, Вальдмюллера та Макарта.
Шонбрун, головним чином, був літньою резиденцією імператорської родини, в 1830 році тут народився майбутній імператор Франц Йосиф I (правління з 1848 по 1916 рік), і саме тут він провів останні роки свого життя, ведучи спартанський спосіб життя, подібно солдатам своєї армії. Через два роки після його смерті, в 1918 році, була проголошена республіка і з того часу Шенбрунн завдяки своєму надзвичайно вдалому розташуванню й архітектурним шедеврам заслужено вважається однією з головних визначних пам'яток Відня. Прогуляймося слідами колишньої габсбурзької монархії, відвідаємо величні палаци Шенбрунна – колишню літню резиденцію імператриці Єлизавети, знаменитої "Сіссі". Справжніми прикрасами цього барочного палацового комплексу є чудовий парк, Пальмовий будиночок, павільйон Глорієтта й зоосад. Прослизніть по парковому лабіринту...
Повернення до Будапешту. Ночівля.

День 5


10:00.Сніданок. Відвідання купалень Сечені (вх. квиток 15€).
15:00.Факультативно: Екскурсія  (Дорослі-25€, діти-20Є). Під час не великої пішохідної екскурсії ми познайомимося з видатними особистостями угорської історії, а ще відвідаємо Угорський парламент – легендарний и неймовірно красивий!
20:00.Факультативно:Вечір в традиційному угорському ресторані (дорослі 30Є,діти до 12 років-18Є).Вас очікує знайомство із угорськими традиціями в атмосфері запальних танців, пісень -  і все це,смакуючи національну кухню та розпиваючи національні напої .Повернення в готель.Ночівля.

 

День 6


8:30.Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд і перетин кордонів. Прибуття у Львів орієнтовно 21: 00.

 

 

Дорослі

Діти

(до 12 років на додатковому місці)

220 €

215 €

 

До вартості входить:

 • переїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі 3*
 • сніданки
 • екскурсійне обслуговування
 • супровід керівника групи по всьому маршруту

 Додатково оплачується:

 

вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• страхування 20/15 грн
• консульський збір 35€+12 грн

 

 

 

 

 Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 4 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої.

 

Важливо! Обов'язкові умови по резервації туру:

1. Оплата туру. Оплата КЗ відбувається разом із подачею документів. У випадку відмови у візі - КЗ не повертається

2. Зустріч туриста представником туроператора "Баварія-тур". Зустріч туриста відбувається з 09.00 - 17.00 год. виключно для тих, хто прибуває на з/д вокзал. Про зустріч туриста просимо завчасно повідомити у бланкку резервації. Обов'язково просимо вказувати наступні дані: № поїзда, № вагону,№ телефону туриста. В обов'язки представника "Баварії-тур" входить: повідомити про місце посадки в автобус, телефон керівника, ознайомити з інфраструктурою з/д вокзалу (камера зберігання речей, туалет, транспортне сполучення по місту, заклади громадського харчування). В обов'язки представника "Баварії-тур" не входить: супровід туристів по місту, перенесення багажу, купівля квитків на потяг. В обов'язки туриста входить: зв'язатись по телефону з представником "Баварії-тур" та підтвердити інформацію про прибуття на з/д вокзал за годину.

3. Екскурсія по Львову. Про бажання відвідати екскурсію по Львову (подарунок від туроператора "Баварія- тур") просимо вказувати у бланку резервації. При відсутності даної інформації вважається, що турист відмовився і не бере участі у даній екскурсії. Збір групи на екскурсійне обслуговування по Львову відбувається згідно вказаного часу у програмі туру. Місце зустрічі -Оперний театр.

4. Доплата за одномісне розміщення (номер SNGL) -  -- € особа/період

5. Туристи, які подорожують самостійно, можуть бути розміщені у номерах TRPL.

6. Турист несе фінансову відповілальність за пошкоджене майно в автобусі та готелі.

7. На час поїздки паспорти туристів знаходяться у них на руках. У разі відсутності туриста після завершення програми туру в цілому туроператор зобов'язаний повідомити про даний факт міграційну службу країни перебування.

8. Місця в автобусі визначаються по мірі поступлення заявок. Місце вказується виключно в інфолисті. За 3 дні до виїзду інфолист відправляється на e-mail замовника, який вказаний у бланку резервації.

9. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

10. Туроператор "Баварія-тур" має право змінювати програму туру без зменшення обсягу екскурсій.

11. Туроператор "Баварія-тур"  не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, а також корки на дорогах та погодні умови, якщо це впливає на програму туру.

 

 

Ім'я
email
Коментар

Ваш персональний консультант

Ваш персональний консультант

.

.

Контактна інформація

Львів

  • Адреса:
  • Телефон: +380969604501