Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Поїхали з нами

Ми виберемо найкраще для Вас!!!

Наш красивий вікенд! Краків, Прага, Відень, Будапешт.
Наш красивий вікенд!  Краків, Прага, Відень, Будапешт.

Львів - Краків - Прага - Відень - Будапешт - Мішкольц-Тапольце - Токай- Львів

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

Польща - Чехія - Австрія - Угорщина … 4 екскурсії - вже в ціні! тривалість 5 днів

вартість від 3770 грн\ос*

* вартість туру залежить від дати виїзду, бронюй зараз по вигідні ціні

 

детальніше звертайтесь за ️тел. (067)6757455 viber  - Олеся

День 1. 

Краків - Львів - Краківський Аквапарк

 Безплатні трансфери з залізничного вокзалу до Терминалу-А».
Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А». Переїзд до Польщі. Прибуття до Кракова та поселення в готель.
Оглядова екскурсія «Магічний Краків» - місто древніх легенд і оповідей, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красоти древнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь - чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!»
Вільний час в Кракові. Пропонуємо:
• «Пива багато не буває» (667грн/540 грн) – знайомство з історією пивоваріння, а також можливість скуштувати його! А закріпити почуті розповіді, нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!
• «Казімеж - дві культури, дві релігії» (5402 грн/390 грн). Колись Казімеж був окремим містом, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Казімеж сьогодні – це район Кракова, але зі своєю, особливою атмосферою.
• Відвідування Парку Водного (180 грн+вх.квиток) - один з найбільших в Польщі аквапарків. Басейни з озонованою водою, гідромасажні ванни, винтові гірки, джакузі, сауна, солярій  та фітнесс-клуб…  а ще є водний бар, де можна відпочити, випити кави або просто спробувати десерт.
Ночівля в готелі (Краків).

 

День 2. 

Прага

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу та поселенння в готель.
Оглядова екскурсія «Прага - місто легенд» - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця.... Всього й не перелічити! Всі ці краси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима... Для бажаючих рекомендуємо:
• прогулянка на кораблику по Влтаві (900 грн/780 грн). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода…. Ось вони незабутні миті в житті…
• «Таємниці королів» (540 грн/390 грн). Під час екскурсії ми дізнаємось про життя королів і придворних, про явірцеві інтриги і змови, злочинах і покараннях, які здійснювались із світлих помислів – в ім’я віри і держави. Все починається від Страговського монастиря. Далі нас чекають скарди Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергський палац і зміна караулу в Празькому дворі.
 "Тіні старого міста"(540 грн/390 грн). Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним.
Ночівля в готелі (Прага).

День 3. 

Відень - Шенбрунн

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Відня
Оглядова екскурсія «Відень - столиця Габсбургів». Відень - місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне ... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Під час пішохідної екскурсії ми побачимо: площу Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну! У вільний час рекомендуємо:
 «Величний Відень» (780 грн/540 грн). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасера! А на завершення екскурсії - «нанесемо візит» принцу Євгенію Савойському і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
• "Блиск і занепад Великої Імперії" (540 грн + вх. квиток) - відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!
• «Тут музика звучить всюди» (540 грн+вх.квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створює неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.
• «Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів» (540 грн+вх.квиток). Вже понад 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно - кайзерівський розмах!
• "Відень - перекази і легенди" (540 грн/390 грн). Під час нашої прогулянки ми пройдемо за незвичним маршрутом і побачимо інший Відень - середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал, найдавніша церква Відня, будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині, «танцюючий годинник» - Анкерур ... Наприкінці прогулянки нас чекає затишна кав'ярня, яка пригостить нас віденською кавою (оплата по меню додатково).
У вечірній час рекомендуємо - «Відень у вечірньому вбранні!» (900 грн/780 грн). Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає своє вечірнє вбрання і запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше ... Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним ...
Переїзд в Угорщину. Поселення і ночівля в готелі (Будапешт).

День 4. 

Будапешт - Вишеград - Сентендре - купальні Сечені

 Сніданок. Зранку запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) - заряд бадьорості і енергії на цілий день! (пересування на громадському транспорті).
Пішохідна екскурсія «Будапешт - перлина Дунаю» О, це місто ... Незабутнє ... Неповторне ... Чарівне ... Будапешт пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом ... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта - базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви ... У вільний час рекомендуємо екскурсії:
• «Подорож в Закрут Дунаю» (900 грн+вх.квиток). Наш шлях лежить в Вишеград - літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградську фортецю, доторкнемося до побуту і укладу середньовіччя, а ще - отримаємо задоволення від панорами на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, вигинаючись по вузькій долині Карпатського басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. Тут варто спробувати та провести солодкі хвилини у світі казки!
• «Ключ до серця Будапешта» (780 грн/540 грн). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі споруди фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував прийдешній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і загортають вдалину Дунай. Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і , звичайно ж, горезвісні зв'язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлісейських полях» Будапешта - парадного проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!
• «У світлі тисячі вогнів» (780 грн/540 грн) з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю ...
• Відвідування Тропікарія - Океанарія (300 грн+ вх.квиток) - найбільшого в Центральній Європі. 8 залів! Де вирує життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром ... (знаходиться в торговому центрі Campona + TESCO)
• «Таємнича Буда» (540 грн/390 грн) - це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта ... Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями ... Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і ... і сам Королівський Палац!
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 5. 

купальні Мішкольц-Тапольца - Токай - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Вранці - переїзд і відвідування печерної купальні в Мішкольц-Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість ... До Ваших послуг купання і водні атракціони (вх. квиток).
Переїзд на Батьківщину відомого вина - «Короля вин - вина королів!» - Місто Токай. Для всіх - дегустація токайських вин і «угорський гуляш» - за все хороше! (540 грн)
Повернення в Україну. Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:00.
Прибуття до Львова в комплекс Терминал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час.
Для туристів, які вирушають на Львівський залізниці вокзал - трансфер з Комплексу Терминал «А» в 23.30


Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена

Вартість туру актуальна на момент публікації

Дата
виїзд-повер.

Від 1 людини
(в складі основної групи)

грн.

Дорослі

Діти до 16 років
(на дод. місці)

28.08 (09:30) - 01.09.19

5801 грн.

5520 грн.

29.08 (06:00) - 02.09.19

5238 грн.

5013 грн.

30.08 (06:18) - 03.09.19

5013 грн.

4731 грн.

01.09 (06:18) - 05.09.19

4731 грн.

4506 грн.

03.09 (06:18) - 07.09.19

4731 грн.

4506 грн.

04.09 (06:18) - 08.09.19

5238 грн.

5013 грн.

06.09 (02:30) - 10.09.19

4675 грн.

4365 грн.

08.09 (08:16) - 12.09.19

5520 грн.

5154 грн.

14.09 (08:16) - 18.09.19

5520 грн.

5238 грн.

16.09 (02:30) - 20.09.19

5632 грн.

5379 грн.

18.09 (08:16) - 22.09.19

5013 грн.

4731 грн.

19.09 (08:16) - 23.09.19

5013 грн.

4731 грн.

21.09 (08:16) - 25.09.19

4506 грн.

4196 грн.

24.09 (06:18) - 28.09.19

4872 грн.

4534 грн.

26.09 (02:30) - 30.09.19

4506 грн.

4196 грн.

28.09 (08:16) - 02.10.19

4506 грн.

4196 грн.

02.10 (09:30) - 06.10.19

4506 грн.

4196 грн.

04.10 (06:18) - 08.10.19

4196 грн.

3971 грн.

06.10 (06:18) - 10.10.19

4506 грн.

4196 грн.

07.10 (04:30) - 11.10.19

4196 грн.

3971 грн.

08.10 (06:18) - 12.10.19

4196 грн.

3971 грн.

09.10 (08:16) - 13.10.19

5154 грн.

4872 грн.

13.10 (09:30) - 17.10.19

5154 грн.

4872 грн.

19.10 (08:00) - 23.10.19

4196 грн.

3971 грн.

21.10 (08:00) - 25.10.19

4196 грн.

3971 грн.

24.10 (04:30) - 28.10.19

4196 грн.

3971 грн.

27.10 (04:30) - 31.10.19

4196 грн.

3971 грн.

28.10 (06:18) - 01.11.19

4196 грн.

3971 грн.

31.10 (08:16) - 04.11.19

4196 грн.

3971 грн.

01.11 (09:30) - 05.11.19

4196 грн.

3971 грн.

02.11 (08:16) - 06.11.19

4196 грн.

3971 грн.

05.11 (04:30) - 09.11.19

4196 грн.

3971 грн.

07.11 (06:18) - 11.11.19

4196 грн.

3971 грн.

08.11 (08:16) - 12.11.19

4196 грн.

3971 грн.

10.11 (08:16) - 14.11.19

4196 грн.

3971 грн.

12.11 (09:30) - 16.11.19

3605 грн.

3323 грн.

20.11 (08:16) - 24.11.19

3605 грн.

3323 грн.

21.11 (09:30) - 25.11.19

3605 грн.

3323 грн.

23.11 (09:30) - 27.11.19

3605 грн.

3323 грн.

27.11 (08:16) - 01.12.19

3605 грн.

3323 грн.

30.11 (08:16) - 04.12.19

3605 грн.

3323 грн.

05.12 (04:30) - 09.12.19

3605 грн.

3323 грн.

07.12 (06:18) - 11.12.19

3605 грн.

3323 грн.

12.12 (08:16) - 16.12.19

3605 грн.

3323 грн.

13.12 (06:18) - 17.12.19

3605 грн.

3323 грн.

18.12 (08:16) - 22.12.19

4196 грн.

3971 грн.

21.12 (09:30) - 25.12.19

4196 грн.

3971 грн.

25.12 (06:18) - 29.12.19

4196 грн.

3971 грн.

30.12 (08:00) - 03.01.20

5154 грн.

4872 грн.

01.01 (09:30) - 05.01.20

3605 грн.

3323 грн.

02.01 (07:30) - 06.01.20

3746 грн.

3464 грн.

05.01 (00:30) - 09.01.20

3746 грн.

3464 грн.

09.01 (07:30) - 13.01.20

3605 грн.

3323 грн.

10.01 (09:30) - 14.01.20

3605 грн.

3323 грн.

11.01 (07:30) - 15.01.20

3605 грн.

3323 грн.

12.01 (09:30) - 16.01.20

3605 грн.

3323 грн.

14.01 (04:00) - 18.01.20

3605 грн.

3323 грн.

22.01 (06:00) - 26.01.20

3605 грн.

3323 грн.

24.01 (06:00) - 28.01.20

3605 грн.

3323 грн.

26.01 (07:30) - 30.01.20

3605 грн.

3323 грн.

30.01 (02:00) - 03.02.20

3605 грн.

3323 грн.

01.02 (06:00) - 05.02.20

3605 грн.

3323 грн.

05.02 (07:30) - 09.02.20

3605 грн.

3323 грн.

08.02 (02:00) - 12.02.20

3605 грн.

3323 грн.

16.02 (04:00) - 20.02.20

3605 грн.

3323 грн.

19.02 (09:30) - 23.02.20

3605 грн.

3323 грн.

29.02 (04:00) - 04.03.20

3605 грн.

3323 грн.

01.03 (06:00) - 05.03.20

3605 грн.

3323 грн.

02.03 (06:00) - 06.03.20

3605 грн.

3323 грн.

05.03 (04:00) - 09.03.20

3746 грн.

3464 грн.

06.03 (07:30) - 10.03.20

3746 грн.

3464 грн.

09.03 (02:00) - 13.03.20

3605 грн.

3323 грн.

10.03 (04:00) - 14.03.20

3605 грн.

3323 грн.

11.03 (06:00) - 15.03.20

3605 грн.

3323 грн.

12.03 (04:00) - 16.03.20

3605 грн.

3323 грн.

15.03 (00:30) - 19.03.20

3605 грн.

3323 грн.

17.03 (07:30) - 21.03.20

3605 грн.

3323 грн.

20.03 (02:00) - 24.03.20

3605 грн.

3323 грн.

21.03 (00:30) - 25.03.20

3605 грн.

3323 грн.

22.03 (06:00) - 26.03.20

3605 грн.

3323 грн.

24.03 (06:00) - 28.03.20

3605 грн.

3323 грн.

25.03 (04:00) - 29.03.20

3605 грн.

3323 грн.

26.03 (07:30) - 30.03.20

3605 грн.

3323 грн.

27.03 (06:00) - 31.03.20

3605 грн.

3323 грн.

29.03 (06:00) - 02.04.20

3605 грн.

3323 грн.

30.03 (02:00) - 03.04.20

3605 грн.

3323 грн.

01.04 (06:00) - 05.04.20

3605 грн.

3323 грн.

03.04 (06:00) - 07.04.20

3605 грн.

3323 грн.

04.04 (04:00) - 08.04.20

3605 грн.

3323 грн.

05.04 (06:00) - 09.04.20

3605 грн.

3323 грн.

06.04 (07:30) - 10.04.20

3605 грн.

3323 грн.

08.04 (07:30) - 12.04.20

3605 грн.

3323 грн.

10.04 (09:30) - 14.04.20

3605 грн.

3323 грн.

11.04 (07:30) - 15.04.20

3605 грн.

3323 грн.

14.04 (04:00) - 18.04.20

3605 грн.

3323 грн.

15.04 (06:00) - 19.04.20

3605 грн.

3323 грн.

16.04 (07:30) - 20.04.20

3605 грн.

3323 грн.

18.04 (07:30) - 22.04.20

3605 грн.

3323 грн.

19.04 (00:30) - 23.04.20

3605 грн.

3323 грн.

20.04 (09:30) - 24.04.20

3605 грн.

3323 грн.

26.04 (04:00) - 30.04.20

3605 грн.

3323 грн.

28.04 (04:00) - 02.05.20

3605 грн.

3323 грн.

29.04 (09:30) - 03.05.20

5154 грн.

4872 грн.

30.04 (07:30) - 04.05.20

5154 грн.

4872 грн.

01.05 (09:30) - 05.05.20

5154 грн.

4872 грн.

06.05 (08:00) - 10.05.20

3605 грн.

3323 грн.

09.05 (02:00) - 13.05.20

3605 грн.

3323 грн.

10.05 (09:30) - 14.05.20

3605 грн.

3323 грн.

11.05 (07:30) - 15.05.20

3605 грн.

3323 грн.

13.05 (04:00) - 17.05.20

3605 грн.

3323 грн.

14.05 (04:00) - 18.05.20

3605 грн.

3323 грн.

16.05 (04:00) - 20.05.20

3605 грн.

3323 грн.


Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі з сніданком
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• У випадку, якщо віе туриста складає більше 60 років або не досягає 6 років, - необхідно уточнити розмір доплати страхового платежу

 


Додатково оплачується:

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 390 грн
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 390 грн (місця з 1 по 16).
• рекомендовані програми і вхідні квитки

 

 Додати коментар

Персональні консультанти

Лащук Олеся

Лащук Олеся

(0322)-275-40-81 (067)675-74-55
 Олена Сковпень

Олена Сковпень

0676765006
Любов Данилів

Любов Данилів

0676765003
Любомира Кріль

Любомира Кріль

0676733233
Панюш Ярина Володимирівна

Панюш Ярина Володимирівна

096 673 32 32

Контактна інформація

Львів