Вгору

Наприклад: Єгипет
Головна | Гарячі путівки | Підібрати тур | Туроператори | Тури | Екскурсії | Країни та курорти | Пам'ятки | Погода | Відгуки

Сабо

Хватит мечтать-пора отдыхать! Отдых-наша работа.

Санкт-Петербург - багатоликий град Петра

Санкт-Петербург - багатоликий град Петра

 

Київ - Санкт-Петербург - Київ!!!

 

7 днів/6 ночей

 

Вартість: 2 350 грн.

 

Місто на Неві, величні палаци, музеї, канали ріки....

Неповторна, чарівна краса, що викликає захоплення талантом архітекторів і зодчих, які створили Місто-Музей. Кожен, хто хоча б раз побував у Санкт-Петербурзі, назавжди залишив тут частинку свого серця.

Зустрічі з Північною Пальмірою чекають, як свята, це місто знають і люблять у всьому світі. Пітер - це мрія і реальність, які не вкладаються у свідомість, це спосіб мислення і життя, якась філософія. Такого не відчуваєш ні в одному місті світу. Віват, МІСТО-КАЗКА!

 

 

Програма туру

 

 

1 день


 

  Виїзд з Києва комфортабельним автобусом.

 

 

2 день


 

  Приїзд у Санкт-Петербург. Поселення в готель. Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія по місту «Священний град Петра» (4 години).

 

  Історія створення і розвитку міста в пам'ятниках, будинках, біографіях. Найзнаменитіша вулиця Петербурга - прямий, як стріла, Невський проспект. Стрілка Василівського острова - один з самих заворожливих архітектурних ансамблів. Гігантські Ростральні колони висотою 32 метри.

 

  Відвідування Петропавлівської фортеці, в проектуванні якої брав участь Петро I і з якої починалося місто. Найстаріший храм Петербурга - Петропавлівський собор - усипальниця російських імператорів від Петра I до Миколи II з сім'єю. Дзвіниця собору з спрямованим вгору позолоченим шпилем висотою 122 метри і фігурою летячого ангела - символ Петербурга. Відвідування музею в казематі Государєва бастіони. Пам'ятник Петру I роботи М. Шемякіна.

 

  Додатково можлива екскурсія на кораблі "Канали і ріки Петербурга" (350 рублів).

 

  Численні ріки, канали і водойми – своєрідні блакитні проспекти, вулиці і площі, які відіграють важливу роль в архітектурному вигляді Санкт-Петербурга. Екскурсія дозволить побачити знамениті палаци, пам'ятники і мости в незвичайному ракурсі, довідатися цікаві факти, які не входять в оглядову екскурсію (1 година).

 

  Самостійне повернення в готель. Вечеря в готелі.

 

 

3 день


 

  Сніданок. Зустріч у холі готелю з екскурсоводом. Виїзд з готелю на автобусну екскурсію «Храми Петербурга».

 

  Відвідування Александро - Невської Лаври – чоловічого православного монастиря, створеного за наказом Петра I, Свято-Троїцького собору, де перебувають мощі Олександра Невського. Додатково можливе відвідування Благовіщенської великокнязівської усипальниці, у якій перебуває могила А. В. Суворова, а також Лазаревського та Тихвинського некрополів, де спочивають М.В. Ломоносов, Д.І. Фонвізін, Дж. Кваренгі, Карл Россі, Н.Н. Пушкіна-Ланська, М.І. Глінка, П.І. Чайковський, Ф. М. Достоєвський і багато інших (факультативно).

 

  Відвідування Казанського собору – шедевра архітектури, пам'ятника російської військової слави, побудованого за зразком собору Святого Петра в Римі. Чудотворна ікона Казанської Божої Матері, могила фельдмаршала М.І. Кутузова, французькі бойові прапори та ключі від французьких фортець, узятих російською армією в ході Вітчизняної війни 1812 року.

 

  Відвідування величного і дуже шанованого храму - Ніколо-Богоявленського кафедрального Морського собору (Нікольського). Небесно-блакитні стіни з білими колонами Корінфа, золоті куполи надзвичайної краси, унікальний різьблений іконостас, пам'ятні ікони. Легенди та історія.

 

  Огляд Храму Воскресіння Господнього (Спас на Крові) - храму-пам'ятника, храму-символу, що приваблює пишністю і кількістю декору. Фігурні наличники, кокошники, паски, кахлі. П'ять куполів храму покриті ювелірної емаллю. Дзвіницю прикрашають мозаїчні герби міст і губерній Російської імперії (можливе відвідування Храму - 200 рублів).

 

  Додатково можливе відвідування Смоленського цвинтаря та каплиці Ксенії Блаженної (50 руб.).

 

  Вільний час. Вечеря в готелі. Нічна екскурсія з переглядом панорами розведених мостів (факультативно 400 руб.).

 

   Санкт-Петербург вночі – не просто місто з ефектним підсвічуванням вулиць і будинків. Це місто таємниць, загадкових історій і дивних подій. Ніч – самий підходящий час, щоб доторкнутися до легенд і міфів, довідатися іншу історію міста.

 

  У таємничому серпанку ночі знамениті пам'ятники архітектури, проспекти та ансамблі нічим не уступають своїй денній красі. Ви помилуєтеся унікальним видовищем - розведенням мостів на Неві.

 

 

4 день


 

  Сніданок. Виїзд з готелю. Заміська екскурсія в Царське Село (м. Пушкін) з відвідуванням Єкатерининського палацу і парку (близько 7 годин).

 

  Резиденція російських монархів, найбільший діамант у намисті міст-супутників Північної Пальміри. Палацово-парковий ансамбль, де блакитне небо переходить в блакитний колір палацу, білосніжні хмари відгукуються в колонах Камероновой галереї, а пишна зелень відбивається у дзеркальних ставках. Захоплює розкішшю оздоблення Тронного залу Катерининського палацу і "золота анфілада" парадних залів, серед яких - всесвітньо відома Янтарна кімната.

 

   Бурштинові панелі, виконані з відполірованих вручну шматочків "сонячного каменю" різних кольорів і розмірів, включають в себе рамки, гірлянди, герби, вінки, монограми і навіть сцени з Біблії.

 

  Додатково можливе відвідування заміської імператорської резиденції в м. Павловську (7 км від м. Пушкін) (факультативно - 400 руб.).

 

  Палац Павла I, побудований Чарльзом Камероном, нагадує багаті заміські вілли Італії. Зали імператорської резиденції прикрашені натуральним і штучним мармуром, ліпниною, картинами. Спеціально для цього палацу в Західній Європі були придбані античні статуї, картини, вироби з бронзи, тканини і меблі. Павловський палац - єдина повністю відреставрована царська резиденція на околицях Петербурга. Всі 45 кімнат сьогодні відкриті для відвідування.

 

  Повернення в місто. Вільний час. Вечеря в готелі.

 

 

5 день


 

  Сніданок. Зустріч у холі готелю з екскурсоводом.

 

  Автобусна екскурсія «Парадні площі Петербурга». Екскурсія в Ермітаж.

 

  Площі Петербурга мають дуже багату історію. Протягом століть вони були свідками радісних, урочистих і трагічних подій. Більшість зберегли майже первозданний вид, у якому їх задумували геніальні зодчі минулого. Архітектурні ансамблі Іаакіевської, Сенатської, Дворцової площ. Олександрійська колона. Пам'ятник Петру I - знаменитий Мідний вершник.

 

  Огляд Ісаакіївського собору, купол якого видно ще з Фінської затоки. Храм є одним з шедеврів світової архітектури, поступається за величиною лише собору Святого Петра у Римі, собору Святого Павла в Лондоні і собору Святої Марії у Флоренції.

 

   Можна відвідати собор, піднятися на колонаду барабана і з висоти 43 метрів помилуватися панорамою центру міста (300 руб.).

 

   Ермітаж – найзнаменитіший музей Петербурга, один з найвідоміших музеїв світу нарівні з Лувром, Метрополітеном і Британським музеєм. Музейний комплекс складається з п'яти будівель.

 

   Експозиція розташована в більш ніж 350 залах, нараховує близько трьох мільйонів творів мистецтва і пам'ятників світової культури, починаючи з кам'яного віку і до нашого сторіччя. Особливе місце займають колекції італійських майстрів (Леонардо да Вінчі, Рафаеля, Джорджоне, Тиціана, Мікеланджело), іспанському живопису (Ель Греко, Веласкесу, Хосе де Рибера, Франсиско Гойя), картини Рембрандта.

 

  На першому поверсі знаходиться експозиція предметів мистецтва Античного світу. Тут можна побачити знамениту "Венеру Таврійську", а також "камею Гонзага", подаровану дружиною Наполеона Жозефіною імператору Олександру I.

 

  Трансфер у готель. Вільний час. Вечеря в готелі.

 

 

6 день


 

  Сніданок. Виїзд з готелю.

 

  Заміська екскурсія в Петергоф з відвідуванням Нижнього парку і одного з малих палаців.

 

   Ансамбль палаців і парків Петергофа отримав всесвітню популярність як Столиця фонтанів або Російський Версаль. Всього в парках Петергофа 4 каскада та 176 фонтанів. Той, хто хоч раз бачив їх, ніколи не забуде грандіозну фонтанну феєрію. Жоден парк Європи не може похвалитися такою кількістю і різноманітністю. Неповторний і чудовий Великий каскад, каскади «Золота гора» та «Шахова гора», фонтани Римські, «Сніп», «Піраміда» - це лише невелика частина чудес, з якими можна зустрітися в Петергофі.

 

  Крім фонтанів, Петергоф по праву пишається своїми палацами. Величний Великий палац – місце проведення балів, прийомів і знаменитих асамблей. Палац Марлі оточений штучними озерами, фонтанами і садами. Неймовірно гарний палац Монплезир розташований на самому березі Фінської затоки і є одним з наймальовничіших архітектурних споруджень Петергофа. Ермітаж – невеликий, але чарівний будинок, призначений для усамітнення. Краще все це один раз побачити, чим сто раз почути!

 

  Від'їзд з Санкт-Петербурга.

 

 

7 день

 

  Приїзд у Київ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У вартість туру включено:

 

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

• проживання в готельному комплексі Санкт-Петербурзького гуманітарного університету профспілок в 2-3 місцевих номерах блокового типу;

• харчування – сніданки + вечері;

• екскурсії по програмі;

• всі вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

• супровід керівником групи;

• чай, кава в автобусі;

• страховка.

 

 

Додатково оплачується:

 

• туристичний збір - 150 руб.;

• проїзд суспільним транспортом;

• особисті витрати.

Останні пропозиції від компанії «Сабо»

Переглянути всі пропозиції «Сабо»

Гість: Константин
23.08.2011 14:54
Не выгодно! Плюс к этой цене проезд в Киев и обратно, а это дополнительное время. В хостеле жыть и спать 6 ночей - полный кошмар!
Артур
28.04.2011 17:05
Замечательный город. Очень доволен своим маленьким путешествием. Спасибо Ирине за его организацию, все было очень здорово. До скорой встречи.
Ім'я
email
Коментар

Ваш персональний консультант

Рупишева Ірина

Рупишева Ірина

553173533

Ваш персональний консультант

Ткачук Яна

Ткачук Яна

(095) 886-71-90 

Контактна інформація

Чернівці

  • Адреса:вул. Д. Загула, 2
  • Телефон: (0372) 51-46-38, (050) 538-01-85, (050) 512-86-96
  • E-mail: sabo_ira@mail.ru
  • Сайт: sabo.cv.ua