Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Поїхали з нами

Ми виберемо найкраще для Вас!!!

Відпочинок в Хорватії! 8 днів на морі!
Відпочинок в Хорватії!  8 днів на морі!
Маршрут туру: Тернопіль (Львів, Івано-Франківськ) – Макарська рів’єра – Спліт* – Дубровнік* – Плітвіцькі озера* – Меджугор’є* – о.Хвар* – о.Корчула* – Львів (Тернопіль, Івано-Франківськ)

 

Дати виїзду та вартість туру
 

виїзд 14 – 23 червня – 10900 грн\ос 
виїзд 21 – 30 червня – 11400 грн\ос 
виїзд 28 червня – 7 липня – 11900 грн\ос 
виїзд 16 – 25 серпня12200 грн\ос


 

Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. м. Дрвенік, Макарська рів'єра. Hotel Adria*** знаходиться на першій лінії біля моря. Дворазове харчування у вартості туру. За бажанням, додаткові екскурсії + відвідування Меджугор'я (Боснія та Герцеговина)

детальніше звертайтесь за  тел. (067)6757455 viber - Олеся

 

 1 день. Збір групи в Тернополі, Львові та Івано-Франківську (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд до Хорватії.

 2 день. Прибуття в Хорватію у курортний регіон Макарська Рів’єра, м. Дрвенік. Поселення в готель (після 12.00 год.) Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії. Вечеря та ночівля в готелі.

 3 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Рекомендуємо ескурсію в містечко Спліт (720 грн+ трансфер 540 грн - дор. / 480 грн + трансфер 360 грн - дит.). Спліт – місто моря, музей просто неба зі старими вежами, древніми храмами та фортецями. Нещодавно місту виповнилось 1700 років. У 2014 році місто перетворилось на знімальний майданчик четвертого і п’ятого сезону «Гри престолів», що дало Спліту «друге дихання». Потік туристів збільшився у шість разів! А визначні місця «розлетілись» світом на мільйонах фото.

*Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику (390 грндор. /210 грн дит.).  Вечірня прогулянка навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя, яка супроводжується ритмами  хорватської народної музики. (у вартість екскурсії входить вечеря з рибою, салатом, вином і соком.

 4 деньСніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелєшаць + острів Хвар (600 грн/600 грн / 300 грн.) Кришталево чиста вода, зелені пагорби, мальовничі краєвиди, виноградники, оливкові сади, устриці та виробництво солі – це півострів Пелєшаць у Хорватії. Людей тут мало, туристів також. Ідеальний райський куточок для єднання з природою.

Острів Хвар – найдовший острів Адріатики. Середньовічні містечка, безліч бухт, зарослі олеандру, оливки, виноград і запаморочливий запах лаванди… М’який клімат, піщані пляжі, свіжі морепродукти і тепле море. Для культурного пізнання – кафедральний собор св. Степана, францисканський монастир, резиденція Гекторовича в Старі-Граді, венеційський замок в Сучураї, церкви, вежі, площі красивої та непізнаної Хорватії. (у вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком).

 5 деньСніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Пропонуємо екскурсію до Дубровніка (900 грн + трансфер 750 грн - дор. / 600 грн + трансфер 510 грн - дит.). Дубровнік – «перлина Адріатики». Список культових місць: церква св. Блазіуса, покровителя міста, Етнографічний музей, найдревніша у Європі синагога, музей Мореплавців, художні галереї, театр Марін Држік, фонтани італійського архітектора Онофріо де ла Каві…Місто-фортеця, засноване понад 14 століть тому, зберегло дух середньовіччя. З 1979 року Дубровнік під захистом ЮНЕСКО, як пам’ятка культури світового значення. Насолодіться сповна автентичною атмосферою курортного міста.

 6 день.Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Рекомендуємо подорож до національного парку «Плитвицькі озера»  (1350 грн трансфер + 600 грн вхідний квиток - дор. / 900 грн трансфер + 360 грн вхідний квиток - дит.) Таємничі печери, 16 великих озер, що переходять у каскад зі 140! бурхливих водоспадів, наче аквамарини у кроні густого гірського лісу, простягнулись на 8 км. Площа парку займає понад 29 тисяч гектарів із найвищою горою Мала Капела, висотою у 1280 м. Тут водойми багаті рибою, а у лісах вільно живуть ведмеді, вовки та рідкісні птахи. Максимальний природний баланс та розкішні барви ваблять контрастами. Побувати тут – наче з’єднатись з водою, вітром і землею. Це варто бачити!

*Рекомендуємо екскурсію до національного парку "Крка" (750 грн трансфер + 480 грн вхідний квиток - дор. / 600 грн трансфер + 360 грн вхідний квиток - дит.) Протяжність парку становить 72 кілометри. Тут є сім мальовничих водоспадів і кілька красивих озер. Водоспад Манойловач є найбільшим у парку, його висота сягає майже 60 метрів. Срадінскій вир з 17 щаблів висотою більше 45 метрів відрізняється своєю фантастичною красою.

 7 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Рекомендуємо  екскурсію до острова Корчула (960 грн. дор. / 480 грн дит.) Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула. Це один з найкрасивіших островів Хорватії, з древніми сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Піщані пляжі острова розташовані в тихих і спокійних бухтах. Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип». В центрі височіє собор св. Марка, збудований ще в 1301 р., який вважається головною спорудою острова.

 8 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

*Рекомендуємо поїздку до Меджугор'є (510 грн дор. / 330 грн дит.) Меджугор’є – місце сучасних Об’явлень Богородиці у Боснії та Герцеговині, які тривають ось уже 37 років (з 25.06.1981р.), істинно райський куточок на Землі, де зціляються людські душі.

Коротка прогулянка містом з розповіддю про Меджугор’є, огляд святинь, сходження на  гору Подбрдо – місце, де Матір Божа вже багато років з’являється візіонерам, участь у вечірній літургії та молитві на вервиці.

 9 день. Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю о 10.00. Збір групи та виїзд з в Україну.

 10 день. Прибуття до Львова в даній програмі орієнтовно о 12:00 год.

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

  • проживання в готелі;

  • харчування – сніданки та вечері згідно програми.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування (програма Light – 150  грн, Standart – 250 грн, за бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно);

  • факультативні екскурсії.Додати коментар

Персональні консультанти

Лащук Олеся

Лащук Олеся

(0322)-275-40-81 (067)675-74-55
 Олена Сковпень

Олена Сковпень

0676765006
Любов Данилів

Любов Данилів

0676765003
Любомира Кріль

Любомира Кріль

0676733233
Панюш Ярина Володимирівна

Панюш Ярина Володимирівна

096 673 32 32

Контактна інформація

Львів