Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

L'amour en trois: ти, я і Париж...

Тур не актуальний!

06.03.2018 / - 27.03.2018 / -


 

L'amour en trois: ти, я і Париж...

Львів - Берлін - Париж - Disneyland - Прага - Краків - Львів

Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень
4, 30 13 6, 27 10, 24 1, 22 2, 23 3, 24

 *- святкові виїзди (Новий Рік та Різдво Христове, Травневі свята)

* сезонна доплата 495 грн

День 1

08:00 — збір групи на залізничному вокзалі. Перетин кордону.

Переїзд в готель. По дорозі в готель пропонуємо оглядову екскурсію по Вроцлаву (факультативно 330 грн).

Ночівля на території Польщі.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Берлін - місто з незвичайною історичною долею. За час свого існування він пережив багато злетів і падінь. 

Оглядово - пішохідна екскурсія. 

Запрошуємо до музею Пергамон 
Пропонуємо вечірню екскурсію "Чарівний Берлін" 
Збір групи. Нічний переїзд в Париж.

День 3

Побувати в Парижі, мрія багатьох. 

 Автобусна екскурсія. Як сказав Карл V: “Париж - це не місто, це цілий світ!"
Вільний час.

Пропонуємо: 

 

Хмарочос Монпарнас (495 грн). Швидкісний ліфт за 38 секунд піднімає на 56-й поверх. Закритий оглядовий майданчик, де відкривається з усіх боків приголомшливий вигляд на Париж - можна зробити фотографії, а потім піднятися вже пішки на 59-й поверх на відкритий вертолітний майданчик - панорама така, що дух захоплює!
- Прогулянку на кораблику по Сені (495 грн).
Рекомендуємо самостійно відвідати Ейфелову вежу (вхідний квиток).

 Ночівля в готелі.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
Пропонуємо: 

Запрошуємо в Disneyland (трансфер 495 грн+вхідний квиток≈1980 грн). Disneyland - це не просто парк розваг, а ціла країна. Переступивши поріг, Ти неначе потрапляєш в казковий світ повний розваг та веселощів. Щоб вивчити Disneyland не вистачить і двох днів. Краще раз побачити, ніж сто раз прочитати. Мерщій в Disneyland!
- Один з найбільших музеїв світу - Лувр (1155 грн). На території площею сорок гектарів землі розташовані виставкові зали і сховища, в яких зібрані шедеври світового мистецтва різних епох, цивілізацій і культур. 

- Якщо Вам вдасться побувати в Парижі, Ви безперечно повинні побувати на Монмартрі! (330 грн

Прогулятись Латинським кварталом в центрі Парижа, що нагадає про історичні події минулого, на власні очі побачитинайзнаменитіший собор, який описав Віктор Гюго, прогулятись Новим найстарішим мостом Парижа, з якого відкривається приголомшливий краєвид на остір Сіте, де розташована церква сен Жермен із дзвоном, який опівночі проголосив початок Варфоломіївської ночі — все це можливо, відвідавши пішохідну екскурсія "Магія Парижа" всього за 495 грн!

-  Французька богема - Нічний Париж! (760 грн) 

Збір групи. Нічний переїзд у Прагу.

День 5 

Прага - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків - Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста ... Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м'ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це - чудова і таємнича Прага! Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

- унікальну екскурсію Празьким Градом* (396 грн). Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

- незабутню дегустацію Чеського пивна  (264 грн). Пиво у Чехії - це не просто напій, - це невід'ємна частина їхньої культури. Запрошуємо скуштувати та відчути справжній смак пива!
- запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві (825 грн), легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили.
Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова. По дорозі додому пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові(330 грн). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, - пропонуємо трансфер до центральної частини міста(165 грн). Для решти туристів вільний час в торговому центрі.

Пропонуємо оглядову екскурсію у соляні копальні "Велічка" (990 грн) - один із найцінніших туристичних об'єктів на польській землі.  Підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери, ікони, скульптури і абсолютно все з солі! Ця екскурсія перетвориться на захоплюючу мандрівку у світ підземелля, світ створений руками, світ солі, світ таємниць і загадок.

Збір групи. Переїзд до Львова. Прибуття у Львів близько 24:00

* - зміни у програмі туру

06.03.2018, 27.03.2018 - 5000 грн\ос.

 

У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- медична страхівка;

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• депозит на факультативні екскурсії - 860 грн (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.

За відсутності у туристів біометричного паспорта або інших дозвільних документів для перебування у країнах ЄС:
• консульський збір - 1155 грн (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)Додати коментар

error: company not found

Контактна інформація

  • Адреса:
  • Телефон: