Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Travel Inn

Вільний політ мрій!

Новий Рік у Відні!

Тур не актуальний!

29.12.2017 / -


Новий Рік у Відні!
 
2 країни в турі: Австрія та Угорщина
 
 
 
Виїзд зі Львова 29.12
Тривалість - 5 днів
 
Вартість - 5110 грн
*додатково оплачується • депозит на факультативні екскурсії - 16 євро
 
 
 
Також Вас очікують:
- поїздка до озерного краю - Зальцкаммергут,
- скарбниця Габсбургів,
- прогулянка на кораблику по Дунаю.Магічний Відень запрошує тебе!
  

Львів - Відень - Будапешт - Львів


Виїзд - 29.12.17

День 1

29.12

19:00 - збір групи біля залізничного вокзалу, м. Львів.

19:30 - виїзд зі Львова. Перетин кордону в м. Чоп або в м. Ужгород.

Нічний переїзд у Відень.

День 2

30.12

Прибуття в Австрію. Оглядова екскурсія.

Відень - місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам'ятника імператриці Марії Терези; інтер'єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.

Рекомендуємо:

відвідати Скарбницю Габсбургів (20), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі...! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!

 

 

- автобусна екскурсія - "Відень неперевершений" - запрошуємо на  Рінгштрассе! Коли в повітрі витав запах свята, хвої і ароматних свічок, імператор Франц Йосиф I підписав указ про знесення оборонних міських стін, що оточували в той час Відень. На їх місці утворилася Рінгштрассе, де будівлі повинні були показувати велич Габсбургів та Австрійської імперії. Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша — помпезність цих будівель просто захоплює подих! Також ми потрапимо до Будинку Хундертвассера! Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені (10 євро)

Поселення в готель на території Австрії. Ночівля.

День 3

31.12

Сніданок. Пропонуємо фантастичну поїздку до озерного краю - Зальцкаммергут (35).

 

Найчистіші озера, що відображають хмари і гірські вершини, густі ліси і колоритні будиночки австрійських сіл - такимпостане мальовничий озерний край перед Тобою. Сьогодні Ти побуваєш в чарівному Австрійському селещі Гальштат, яке розташоване на березі одноіменного озера, посеред високих гір. Саме тут ти відчуєш справжню Австрію!

Повернення в готель.

Трансфер в центр міста для зустрічі Нового Року (10€)

День 4

01.01

Сніданок. Виселення з готелю.                        З НОВИМ 2018 РОКОМ!

Переїзд в в місто Баден. Вільний час для відпочинку в термальних купальняхі Бадену (вхідний квиток)

 

Збір групи. Переїзд до Львова. По дорозі пропонуємо факультативно:

- прогулянку на кораблику по Дунаю . Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з корабликаможна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Нічний переїзд до Львова.

День 5

02.01

Прибуття у Львів близько 11:00
 
 

*Кількість місць по кожному туру на конкретну дату - обмежена. При бронюванні просимо уточнювати наявність місць по даній акції.

 

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - (063) 140-56-40; (098) 658-30-09 

 

 м.Львів, вул. А.Гнатюка, 24 (біля залізничних кас, центр)

 Додати коментар

Персональні консультанти

Ілона

Ілона

Viber, WhatsApp - (063) 140-56-40; (098) 658-30-09
Skype: travel.inn
Софія

Софія

Viber, WhatsApp - (063) 140-56-40; (098) 658-30-09
travel.inn
Любовна Анна

Любовна Анна

Viber, WhatsApp - (063) 140-56-40; (098) 658-30-09
travel.inn

Контактна інформація

Львів