Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

"Гей в тур"

Ми подбаємо про ваш відпочинок.

Стокгольм і Таллінн: історія короля і вікінга (травневий)

Тур не актуальний!

29.04.2017 / -


Стокгольм і Таллінн: історія короля і вікінга (травневий)

 

 Львів - Таллінн - Гельсінки - Стокгольм - Таллінн - Львів
 

29.04 - 2570 грн


Діти до 12 років не оплачують факультативи!

 

День 1 07:00 Збір на залізничному вокзалі м.Львова.
07:30 Виїзд зі Львова.
Нічний переїзд 
в Таллінн.
День 2 Прибуття в Таллінн. Оглядова екскурсія по місту "Vana Tallinn" 
Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки минулих століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Замок Тоомпеа - один з найстаріших і найвеличніших архітектурних комплексів Естонії, Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також слугувала місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж... Вільний час.

 

Рекомендуємо:
- відвідати 
столицю Фінляндії - Гельсінкі (50 євро). Паромна переправа з Таллінна в Гельсінки.
Оглядова екскурсія по місту. Тут нас зустрінуть: Сенатська площа, пам'ятник композитору Яну Сібеліусу, Кафедральний Собор, Успенський Кафедральний Собор та ін. «Біла столиця Півночі» сьогодні запрошує Тебе до себе в гості. Вільний час.
 
Рекомендуємо прогулянку: Морська фортеця Соуменлінна або Свеаборг (28 євро) - перлина Фінляндії. Мальовничий оазис, музеї, галереї, парки надовго залишаться у пам'яті. Свеабог - 250-ти літній культурний скарб, чудове поєднання природи та архітектури,  пам'ятка світової спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний музей під відкритим небом! 
Повернення в Таллінн.
Поселення в готель. Ночівля.
Увага! Бронювання та оплата факультативної екскурсії в Гельсінки здійснюється заздалегідь, а саме під час замовлення туру.
День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний день в Таллінні. Пропонуємо:

Таллінську ратушу (01.05-15.09) (15 євро) - найбільш збережена будівля середньовічної Ратуші в Північній Європі. У 2004 році таллінській ратуші виповнилося 600 років. У будівлі ратуші, проводив свої засідання міський магістрат, саме ж будівля стала своєрідним серцем середньовічного Таллінна.
- Екскурсія "Кін ін де Кьок" або "заглянь у кухню" (15 євро). Найпотужніша Таллінська вежа Кік ін де Кьок пропонує подорожі в часі, починаючи з 1219 року. Експозиція музею образно і динамічно знайомить гостей з історією заснування та розвитку Таллінна, його оборонних споруд і найважливіших військово-історичних подій. А з вікон кафе на шостому поверсі вежі відкривається унікальна кругова панорама на Тоомпеа і Нижнє місто.

Кадріоргскій палац (15 євро)- подарунок імператора Петра I своїй дружині Катерині ВеликійБудівництво палацу було розпочато в 1718 році під керівництвом італійського архітектора НікколоМікеттіякий, до речі сказати, пізніше брав участь у зведенні знаменитого Петергофа. Петро назвавревельський палац на честь своєї дружини - Екатеріненталеместонське назва, дана палацу пізніше, -Кадріорг - буквально перекладається як «долина Катерини». Сьогодні у відреставрованому палаці встилі бароко представлено зібрання творів з колекції Естонського художнього музею.

 

- Відвідати Таллінську телевежу* (15 євро), котра є найвищою спорудою не лише в Таллінні, а й у всій Естонії: її висота становить 314 метрів. Таллінська телевежа - це вражаючий центр туризму, культури і вільного проведення часу. Вид з вежі - унікальний у всій Північній Європі. Простір, що відкривається з телевежі необхідно побачити і відчути. Перед Тобою простягаються величні ліси, вдалині - прекрасне Старе місто і бурхливе Балтійське море у всій своїй красі. Ще Ти маєш змогу відвідати експозицію сучасного, футуристичного дизайну, яка дає огляд досягнень, завдяки яким естонці стали відомі всьому світу, покатати дитину на атракціонах, купити сувеніри чи посидіти у приємній компанії у ресторанчику телевежі.
Збір групи. Переїзд в порт м. Таллін.
18:00 - Відправлення до Стокгольму. Ніч на паромі.

День 4

Сніданок на паромі (оплачується додатково).
10.15 Прибуття в Стокгольм.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

Вільний час. Рекомендуємо:
- пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (8 євро). На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. "Все як як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні - це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. І головне, є міста про які говорять «побачити і померти» Стокгольм і його стара частина Гамла Стан - це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.

 

- відвідати музей Васа* (20 євро/8 євро), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних визначних пам'яток світового масштабу. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев'ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.
відвідати Стокгольмську ратушу* (18 євро). Стокгольмська ратуша - одна із найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени з історії Швеції. 

17:30 відправлення в Таллін. Ніч на паромі.

День 5

Сніданок на паромі (оплачується додатково).
10:45 Прибуття в Таллін. Збір групи. Переїзд до Львова.

День 6

Прибуття у Львів близько 10:00.

 У вартість входить:
• оглядові екскурсії по містах: Таллін, Стокгольм

• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3*, сніданки (шведський стіл)

• 
проїзд на паромах у 4-місній каюті нижніх палуб БЕЗ ВІКНА (в каюті душ, туалет). 

• супровід керівника групи
• медичне страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки

• харчування на паромах
• особисті витрати
• консульський збір - 35 євро 
( діти до 18 р., студенти до 21р. та пенсіонери - не оплачують);

• послуги візового центру (ППВА) - 20 євро 
• візова підтримка - 10 євро (попередня оплата; для туристів, яким необхідна віза)
• працюючі пенсіонери оплачують консульський збірДодати коментар

Персональні консультанти

Альона

Альона

(099) 0093280, (068) 0220064
Анна

Анна

(068)0220064, 0934682664, (0322) 538280

Контактна інформація

Львів