Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Агенція Відпусток

Пізнавайте світ разом з нами

Країни “БеНіЛюкс” - Без нічних переїздів!
Країни “БеНіЛюкс” - Без нічних переїздів!

 

Польща,Німеччина, Голландія, Бельгія, Королівство Люксембург: Вроцлав, Берлін, Амстердам, Гаага/парк тюльпанів Кеукенхоф, Гент, Брюссель, Банно, Люксембург, Ерфурт, Вадовіце 

 

Дати туру: 9.05.2016 р—16.05.2016 р- 1000грн.

 

 У вартість поїздки входить: 7 нічлігів у готелях, 7 сніданків, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

 

1 день: Виїзд зі Львова. Вроцлав. Вроцлав – чарівне місто, яке називають “місто мостів”, п`ять річок перетинають його, створюючи неповторній пейзажі. Ми здійснимо прогулянку Тумським островом історичним центром міста, оглянемо ратушу, центральну площу побачимо знаменитий костел Святої Єльжбети з вежою заввишки 90 метрів. Ми познайомимось з незвичайними мешканцями міста – вроцлавськими гномами. Вільний час. Переїзд на на ночівлю до готелю в Болеславець. Нічліг.

2 день: Сніданок. Переїзд до Берліну. Берлін є найбільшим за кількістю мешканців й площею містом Німеччини, і другим найнаселенішим містом Європейського Союзу після Лондона. Протягом екскурсії ми побачимо найбільші визначні місця Берліна, серед яких – Рейхстаг, Брандербурзькі ворота, Александерплац, Берлінський собор, залишки Берлінської стіни, Меморіальна церква кайзера Вільгельма, Потсдамська пошта, Відомство федерального канцлера Німеччини (Bundeskanzleramt), “Червона ратіша”, Меморіал пам’яті жертв голокосту, Колонна Перемоги та інше. Нічліг біля Магдебургу.

3 день: Сніданок. Приїзд до Амстердаму. Екскурсія, вільний час. Амстердам – столиця Голландії. Амстердам також впродовж століть звався містом Чуда. 12 березня 1345 року, напередодні Великодня, один місцевий священик ходив із Святим Причастям до важкохворого чоловіка, що не зміг за станом здоров’я спожити Тайни, тож служниця вкинула Частичку в камін у полум’я. Сталось диво. Наступного дня Частичка сяяла в каміні над полум’ям. ЇЇ вийняли, вклали в коробку і передали священику, котрий відніс Святі Тайни до церкви. Так тривало щодня впродовж трьох днів. Чоловік, що приймав Святі Тайни видужав. Місцевий єпископ, визнав це Євхаристійне Чудо. З того часу і до сьогодні в цей день відбувається Євхаристійна процесія з нагоди цієї події. В історичному музеї Амстердама підтримується постійна виставка з документами і реквізитами. Нічліг в Гауді.

4 деньПарк Кеукенкоф – всесвітньо відомий королівський парк квітів в Нідерландах, відвідати який можна буде під час екскурсії (додаткові кошти – 10 євро, по бажанню групи). Екскурсія Гентом, вільний час. Ґент – вважається найдавнішим релігійним центром Бельгії, і ми відвідаємо готичний римо-католицький катедральний собор св. Бави. В нас буде можливість оглянути Ґентський вівтар “Адорація містичного Ягняти”, намальованого братами Губертом та Яном ван Ейк.  Робота відома своїм реалізмом, як портретів так і природи. Вівтар складається з 24 панелей, на яких зображено 258 людських фігур. Висота вівтаря в центральній частині сягає трьох з половиною метрів, ширина (у розкритому вигляді) — п’яти метрів. Картини, з яких складається вівтар, розташовані на зовнішній і внутрішній стороні вівтаря. Місто має ще багато храмів, зокрема, церкви святого Якова, святого Миколи та святого Михайла.Ґент старовинне місто, розташоване у місці злитт Нічліг в Гауді.

5 день: Сніданок. Екскурсія Брюсселем, вільний час. Брюссель — столиця Бельгії і Фландрії, де-факто столиця Європейського Союзу і центр найбільшої міської агломерації країни. Ми побачимо Катедральний собор святих Михайла і Гудули, галереї св. Юбера, галереї Принців, Королівський Палац, Сенат та Парламент, чудові парки, сади, сквери та знаменитий фонтан-скульптуру (Manneken Pis) та багато цікавого. Також у місті знаходиться штаб-квартира НАТО, Ради Європейського Союзу та інших міжнародних організацій. Переїзд до Банно. Банно – невелике селище франкомовної частини Бельгії. Відоме як місце об`явлення Богородиці з Банно,  є шанованою марійною святинею цього краю. Взимку 1933 року Божа Матір з`явилася одинадцятирічній дівчинці Марієтті з бідної католицької родини. Було вісім об`явлень, під час яких Богородиця закликала до молитви, провадження вервиці та називала себе Дівою Бідних. Об`явлення в Банно були офіційно визнані  католицькою церквою в 1949 році. На території знаходиться  велика церква, джерело, каплиця Об`явлень, Хресна Дорога, кілька невеликих каплиць в лісі, лікарня для хворих, які приїжджають для зцілення. Переїзд на Нічліг.

6 день:Сніданок. Екскурсія Люксембургом, вільний час. Люксембург – це крихітна країна з однойменною столицею. Однак мініатюрні розміри країни абсолютно не заважають їй бути однією з найбагатших в Європі з найвищим рівнем життя, а за рівнем доходів населення займати 4-те місце у світі. Хоча в Люксембурзі є велика кількість пам’яток, його територію легко можна пройти пішки. Обличчя столиці – Великий герцогський палац, побудований в стилі іспанського відродження.Ми відвідаємо знаменитий Собор Люксембурзької Богоматері, де у південній частині храму зберігається образ Богоматері- Утішительниці скорботних. До нього щороку у п’яту неділю після Пасхи відбувається паломництво вірних.

Екскурсія в Трір. Вільний час. Трір — місто у Німеччині, землі Рейнланд-Пфальц, «Північний Рим». Найстаріше місто країни, засноване у 16 році до н.е. на берегах річки Мозель, неподалік від Люксембургу, за часів правління Октавіана Августа.

Пізніше місто стало столицею римської провінції Галлія Бельгіка. Від того часу в архітектурі міста збереглися Чорні ворота (Porta Nigra). Трір був резиденцією імператорів Західної Римської імперії. Тут народився святий Амвросій. Визнаним символом міста є Порта Нігра (лат. Porta Nigra «Чорні ворота») — найбільші давньоримські міські ворота на північ від Альп та найкраще збережені серед таких воріт у Німеччині. У місті зберігся амфітеатр, найстаріший у Німеччині міст і найбільші на північ від Альп давньоримські терми. Нічліг.

7 день: Сніданок. Екскурсія Ерфуртом, вільний час. Ерфурт. Місто зберегло недоторканим середньовічний центр. Місто знамените двома храмами – Ерфурдським собором і Северікірхе (церква св. Севери), що стоять пліч-о-пліч і спільно утворюють символ міста. Обидві церковні вежі височать над міським ландшафтом і доступні завдяки величезній відкритих сходах Домштуфен. Інше примітне місце – Кремербрюке, міст, що перетинає вузьку річку Гера. На мосту розташовуються 32 житлових будинки. Переїзд до Болеславця. Нічліг.

8 день: Сніданок. Переїзд до Вадовіц. Відвідування музею Івана Павла ІІ у Вадовіцах. Вільний час. Сьогодні Вадовіце є одним з найвідоміших міст Польщі і це не стільки зумовлено його історико-архітектурною спадщиною, як тим, що саме тут 18 травня 1920 року народився один з найвідоміших поляків минулого сторіччя – Кароль Войтила, знаний пізніше як Папа Іван Павло ІІ. Він став першим в історії папою-слов’янином і 6-м суверенним головою міста-держави Ватикан. Його перебування на посаді голови римо-католицької церкви тривало в період з 16 жовтня 1978 року по 2 квітня 2005 року. Будучи папою, Кароль Войтила відвідав рідне Вадовіце тричі: у 1979, 1991 і 1999 роках. Переїзд до Львова

У вартість не входить: відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 20 євро; в разі відкриття біометричної візи ОБОВ’ЯЗКОВА ОСОБИСТА ПРИСУТНІСТЬ ОСОБИ В КОНСУЛЯТІ; можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату, витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 80 Євро.

Чекаємо дзвінків: 067 373 28 33; 099 326 29 50

або 297 06 37 lvidpystka@gmail.comДодати коментар

Персональні консультанти

Войтович Наталя

Войтович Наталя

067 373 28 33, (032) 297 06 37, 099 326 29 50
vidpustka1
Поплавська Марина

Поплавська Марина

067 373 28 33, (032) 297 06 37, 099 326 29 50
vidpustka1

Контактна інформація

Львів

  • Адреса: м.Львів пл.Ст. Ринок 1 (біля Добробуту)
  • Телефон: .+38067-373-28-33, (032) 297-06-37, 099 326 29 50
  • E-mail: lvidpystka@gmail.com
  • Сайт: vidpystka.com.ua