Вгору

Наприклад: Єгипет
Головна | Гарячі путівки | Підібрати тур | Туроператори | Тури | Екскурсії | Країни та курорти | Пам'ятки | Погода | Відгуки

Пегас Тур

Туристична агенція

Святині Православної Греції та Італії.

 

Зараз в Греції більш ніж 1000 діючих монастирів, і знадобилось би багато місяців, щоб відвідати всі дорогі серцю християнина святі місця Греції. Дуже важливо ретельно продумати маршрут для паломницької подорожі, щоб отримати найбільшу духовну користь, уникаючи непотрібної суєти та поспішності. Наша компанія допоможе познайомитись ближче з Грецією православною.

Пропонуємо вашій увазі паломницькі програми з вильотом з Києва

Святині Православної Греції та Італії.

Заїзди 17.02 та 03.03.2013

Тривалість туру 7 ночей.

Вартість туру 10954грн.

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

1 День.

Приліт м.Салоніки. Зустріч в аеропорту р.Салоніки з православним гідом паломницького Центру СОЛУНЬ. Відвідини Монастиря Іоана Богослова, де знаходиться могила старця Паїсія і зберігаються св. мощі Арсенія Каппадокійського. Відвідини ставропігиального монастиря Св. Анастасії Узорешительниці, де зберігаються мощі Св. Анастасії, а також мощі Свт. Феони, митрополита Солунського. Повернення до Салонік. Розміщення в готелі. Вечеря.

___________________________________

2 День.

САЛОНІКИ–ВЕРІЯ–КАЛАМБАКА.Сніданок. Ознайомлювальна екскурсія по місту. Далі відвідини декількох храмів, що мають найбільш важливе духовне значення, де зберігаються мощі Святих Догідників і Чудотворні ікони.

Храм Св.великомученика Димитрія Солунського, небесного заступника міста Салоніки. У храмі знаходиться раки з мощами Святого, Св. великомучениці Анісиі і Св. Георгія Каллідіса, митрополита Фессалоникійського. Під вівтарем збереглася крипта, куди був заточений Святий Димитрій і де він прийняв мученицьку смерть.

Храм Св.Софії, де зберігаються мощі Св.Митрополита Фессалоникійського Василя.

Катакомбний храм зі св. джерелом Іоана Предтечи, I - III вв.

Храм Св.Григорія Палами, де зберігаються його св. мощі.

Переїзд в скит Іоана Предтечи в районі Верії. Цей древній скит є в даний час подвір'ям Афонського монастиря Симонопетра. Тут зберігається голова Св. Климента Охрітського, учня Св.Кирилла та Мефодія, також частина руки Іоана Хрестителя. Тут же, біля скиту знаходяться келії великих подвижників: Григорія Палами (де він трудився 5 років) і Діонісія Олімпійського. Переїзд в Каламбаку. Розміщення в готелі. Вечеря.

___________________________________

3 День.

МЕТЕОРИ–ІГУМЕНІЦА–КОРФУ. Сніданок. Паломництво в монастирі Метеор: відвідини монастирів: Св. Варвари (жін. монастир) або Св.Стефана (жін. монастир), Великі Метеори (чол. монастир), Св.Миколи (чол. монастир). Переїзд в Ігуменіцу. Прибуття в Ігуменіцу. Вечеря. Відправлення на паромі на о.Корфу. Розміщення в готелі.

_______________________________________

4 День.

КОРФУ–ІГУМЕНІЦА–БАРІ (ІТАЛІЯ). НОЧЛІГ НА ПОРОМІ. Літургія в храмі Спиридона Тріміфутського. Сніданок. Далі відвідини пам'ятника Св. праведному Феодору Ушакову (адміралові) у фортеці. Відвідини святинь:соборного храму в ім'я грецької цариці Феодори, де зберігаються її св. мощі, храму Іоана Предтечи, місця поховання російського солдата, храму Богородиці Чужоземців, храму Св. Апостолів, де зберігаються мощі Свв. Іасона і Сосипатра. Переїзд в містечко Каноні, відвідини церкви з Чудотворною іконою Богородиці Влахернської. Повернення на паромі в Ігуменіцу. Вечеря. Відплиття в Барі (Італія) в 24:00.

_____________________________________

5 День.

БАРІ. НОЧЛІГ НА ПАРОМІ. Сніданок не передбачений (за бажанням на кораблі). Прибуття в Барі. Відвідини храму, де знаходяться мощі Святого Миколи Чудотворця. Літургія. Обід. Потім відвідини російської церкви Св. Миколи Чудотворця. Увечері відплиття в м.Патри (Пелопоннес, Греція). Вечеря не передбачена.

________________________________________

6 День.

ПАТРИ–МЕГА-СЕРІЯ СПІЛІОН–ЕВБЕЯ. Прибуття в м. Патри (12:30). Сніданок не передбачений (за бажанням на кораблі). Відвідини соборного храму міста, де зберігаються св. мощі апостола Андрія Первозванного, Святого Істочника з Криптою. Надається можливість прикластися до частини хреста, на якому був розіпнутий апостол Андрій. Обід. По дорозі до Афін (без заїзду в місто), Іонічного моря, що пролягає уздовж затоки Корінфа, відвідини чол. монастиря Мега-серія Спілеон (Велика печера), де зберігається чудотворна воскова ікона Пресвятої Богородиці в срібному ковчезі, іменована «Велікопещерная», творіння Апостола Луки. Тут же знаходяться велике зібрання часток св. мощів угідників Божих. Переїзд на о. Евбея. Пізнє прибуття і розміщення в готелі. Вечеря не передбачена.

______________________________________

7 День.

ЕВБЕЯ–ПІЄРІЯ. Богослужіння в храмі Св. Іоана Російського. Сніданок. Відвідини монастиря Св. Давіда Евбейського, де зберігається чесна голова Святителя Василя Великого і чесна голова засновника монастиря, тут же знаходиться могила старця Іакова Евбейського і його келія. Відплиття на паромі на материк. Переїзд в Пієрію. Розміщення в готелі. Вечеря.

___________________________________________

8 День.

ПІЄРІЯ–АЕРОПОРТ м.САЛОНІКИ.Сніданок в готелі. Раннє відправлення з готелю. Переїзд на гору Олімп. Відвідини монастиря Св.Діонісія Олімпійського. Відправлення в аеропорт. Виліт.

__________________________________________

У вартість входить: авіапереліт, страхування, всі переїзди по програмі комфортабельним автобусом, проживання в готелях категорії С, харчування: сніданки та вечері, екскурсії та послуги російськомовного православного гіда, квитки на паром по маршруту Ігуменіца – Корфу – Ігуменіца, паром Ігуменіца – Барі – Патри: 4-х месна внутрішня каюта, паром Евбея –материк.

У вартість не входить: віза

За додаткову плату: вхідні квитки в монастирі Метеор.

* Примітка: групу крім гіда з богословською освітою супроводжує на протязі всього туру російськомовний священник.

Ім'я
email
Коментар

Ваш персональний консультант

Никитюк Ірина Василівна

Никитюк Ірина Василівна

(096)124-70-49, (050)375-67-90
625615265

Контактна інформація

Рівне

  • Адреса:м. Рівне, проспект Миру, 7А, офіс 10
  • Телефон: (0362)43-90-94, (050)375-67-90, (098)669-44-24, (099)062-87-02
  • E-mail: pegac_tur@mail.ru