Вгору

Наприклад: Єгипет
Головна | Гарячі путівки | Підібрати тур | Туроператори | Тури | Екскурсії | Країни та курорти | Пам'ятки | Погода | Відгуки

Крайс

Туроператор

Міфи стародавньої Греції

МІФИ СТАРОДАВНЬОЇ ГРЕЦІЇ

 

КиЇв – Замок Дракула – Софія – Салоніки -  Метеори - Дельфи - Афіни - Термопіли - Салоніки – Київ

 

1 день


 

  Збір групи 7:00. Переїзд в Румунію. Прибуття в Брашов. Поселення в готель. Вільний час. Запрошуємо Вас на Румунський вечір (20 євро): відвідування національного ресторану з колоритною румунської кухнею. Ночівля.

 

2 день


 

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м. Бран, відвідини знаменитого замку - лігва графа Дракули. Екскурсія в замок Бран, споруджений у 1377 році. Побудований на високому пагорбі, він придбав у наші дні славу як замок Дракули. Готична архітектура замку, його вузькі переходи й кам'яні сходи, маленькі приміщення та оригінальна меблі - все нагадує про часи, коли жив кровожерливий вампір. Туристи почують легенди про «кровожерливого» Влада Цепеша, який більш відомий під ім'ям Дракула. Місцевий ринок, розташований у підніжжя пагорба надасть можливість купити друзям і близьким сувеніри на пам'ять про графа Дракулу. Виїзд в Софію столицю Болгарії. Прибуття в Софію. Поселення в готелі. Ночівля.

 

3 день


 

  Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по місту Софії. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія, сьогодні зберігає культурно-історичні пам'ятки різних епох - від античності до сучасності. Ми зможемо побачити Національний історичний музей - найбільший на Балканському півострові, візитну картку Софії храм Святого Олександра Невського, церкву святої Софії - найдавнішу церкву в місті, ротонду святого Георгія - дуже стара, повністю збережена будівля, і третю за розміром у світі арену для гладіаторських ігор . Виїзд з Софії в Салоніки Греція. Прибуття в Салоніки. Поселення в готелі. Ночівля

 

4 день


 

  Продовжуємо знайомство з Грецією - екскурсія в Святі Метеори - унікальне геологічне диво. Тут потрібно побувати, щоб повірити в існування цього місця. Християнські монастирі Метеора, засновані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо, викликають непередаване відчуття, яке поєднує в собі одночасно страх і захоплення. До сьогоднішнього дня те, як будувалися ці монастирі, залишається загадкою. Скелі з часом придбали найхимерніші форми і нагадують «місто зі скель». Під час екскурсії передбачений огляд cкал Метеора, а також відвідини діючого монастиря. Круті стежинки ведуть на вершини багатьох з скель, звідки відкриваються захоплюючі, прекрасні види на долину Піньос. Переїзд в м. Каламбака. Поселення в готелі. Ночівля.

 

5 день


 

  Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія в Дельфи - Єрусалим і Мекка давньогрецького світу. Відвідування храму бога Аполлона зі знаменитого Дельфійського оракула - провісником долі, одного з самих містичних місць Греції, відвідування святилища Апполона, Скарбниці афінян, театр, поміщають 5 тис. глядачів і знаменитого Кастальського ключа - джерела натхнення. У Дельфах, як вважали древні греки, знаходився "Пуп Землі". Тутешній музей * - одне з найбагатших у Греції зібрань предметів старогрецького мистецтва. Переїзд в Афіни. Поселення в готелі. Для охочих познайомитися з Афінами вже сьогодні пропонуємо «Вечірні Афіни». Пройшовши по по вузькій, мощені кам'яній вуличці Плаки у вас з'явиться відчуття що ви перенеслися в минуле. Навіть повітря тут інше: більш легке, напоєне ароматами, як дар богів.

 

6 день


 

  Сніданок. Оглядова екскурсія по Афінах - знайомство з історією та архітектурою міста, огляд визначних пам'яток: Храму Зевса Олімпійського, біломармуровий Панафінейський стадіон - місця проведення перших сучасних Олімпійських Ігор 1896 року, резиденції Прем'єр Міністра, Королівського саду, церкви Св. Павла, Нумізматичного музею Шлімана, площі Конституції, Президентського Палацу, який охороняється солдатами Гвардії, одягненими в національну форму, російську церкву Св. Трійці, архітектурний ансамбль - найдавніші будівлі Афінського університету, Академії наук та Національної бібліотеки. Відвідування Акрополя, одного з найбільш значних пам'ятників людства. Пропонуємо екскурсію в м. Лутракі - місто розташоване на березі затоки Корінфа. З давніх часів Лутракі відомий цілющими мінеральними водами. Ще з часів римського панування тут був побудований комплекс римських терм, а візантійські храми у джерел говорять про те, що води використовувалися в лікувальних цілях. Також відвідаємо Коринфський канал, який представляє собою унікальне місце - з'єднує Егейське і Іонічне моря. Повернення в Афіни. Ночівля.

 

7 день


 

  Сніданок. Переїзд в Салоніки. По дорозі відвідання м. Термопіли з легендарним пам'ятником Леонідас і 300 спартанцям, зупинка біля підніжжя гори Олімп у живописному селі Літохоро.

  Оглядова екскурсія по м. Салоніки. Салоніки - друге за величиною місто Греції, що по праву вважається одним з найкрасивіших міст країни. Часто його називають «нареченою півночі»: недарма Салоніки є столицею Північної Греції. В екскурсійну програму входить відвідування міського акрополя з прекрасними фортечними стінами, звідки відкривається неймовірно красивий панорамний вид на Салоніки; відвідування храму Св. Димитрія, покровителя міста; прогулянка по стародавній Агорі в супроводі цікавого розповіді гіда; огляд розкопок палацу римського імператора Галерія, арки Галерія і ротонди. Поселення в готелі. Прогулянка вечірнім містом.

  Для всіх бажаючих підсилити враження від Греції пропонуємо вечірньою програмою "Грецька ніч". Нас чекає вечір в традиційній грецькій таверні. Під звуки національного грецького інструменту бузуки, ми спробуємо страви національної кухні: дзадзикі, грецький салат в прикуску з духмяним домашнім хлібом, оцінимо м'ясні і рибні страви, місцеве вино або метаксу. Ночівля.

 

8 день


 

  Сніданок. Відпочинок, Шопінг по місту Салоніки. Виїзд в 15:00 з Салоніків. Транзитна ночівля.

 

9 день


 

  Прибуття.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 630 євро + 2 чол. безкоштовно

 

У вартість туру входить:

- Проїзд автобусом по маршруту туру;
- Проживання в готелях-3 *;
- Харчування сніданки;
- Візова підтримка + страховка;
- Супровід керівника групи

 

Додатково оплачується:

- Факультативні екскурсії;
- Вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї;
- Проїзд в громадському транспорті;
- Додаткове харчування за бажанням (вечері по 10 євро) замовлення до початок туру;
- Консульський збір для дорослих 35 євро +30 грн. (крім дітей до 18 років і пенсіонерів).

 

Примітка: 

- Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено;
- Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
- Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах та погодні умови під час руху автобуса;
- Автобус рухається зі швидкістю дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
- Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.

Ім'я
email
Коментар

Ваш персональний консультант

Сабадах Юрій Васильович

Сабадах Юрій Васильович

(066) 859-95-92
567612715
tourkrays

Контактна інформація

Чернівці