Вгору

Наприклад: Єгипет
Головна | Гарячі путівки | Підібрати тур | Туроператори | Тури | Екскурсії | Країни та курорти | Пам'ятки | Погода | Відгуки

Мега-Тур

Подорожуйте з комфортом!

Софіївський парк

 

Софіївський парк

 

  Софіївський парк Запрошуємо Вас здійснити захоплюючу поїздку до Софіївського парку, який знаходиться у старовинному місті Умань Черкаської області і є прекрасним витвором геніїв садово-паркового мистецтва кінця XVІІІ - початку XІХ століть. Парк широко відомий як в Україні, так і за її межами.

 

  Софіївський державний дендрологічний заповідник займає площу більше 150 гектарів і є зразком пейзажної паркової композиції води, землі, архітектурних споруджень і скульптур. Цю мальовничу місцевість називають казковою країною - настільки тут все незвичайне, поетичне і прекрасне. Тут Ви знайдете Англійський парк, де зібрана багата колекція рослин з усього світу, каскади озер і водоспадів. Ви будете зачаровані дивовижними пейзажами, численними фонтанами, штучними гротами й вишуканими скульптурами античних богів і богинь. У надрах цього парку плескається унікальна штучно створена річка, на березі якої можна гарно відпочити.

 

  Дивлячись на водоспади і скелі, важко повірити, що Ви в Черкаській області, а не, приміром, у Криму. І що ця краса й велич створені людськими руками. Все це можна побачити, відвідавши парк. Гарна "Софіївка" будь-якої пори року: і у весняне цвітіння, і в жарку літню спеку, і в золоту осінь, і в зимову безмовність.

 

Вартість подорожі

 

Від 220 грн. з однієї особи (в залежності від віку подорожуючих та їх кількості у групі)

 

У вартість входить:

 

проїзд на комфортабельному автобусі євро класу

вартість вхідного квитка

екскурсійне обслуговування у парку

 

Додатково оплачується:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вартість вхідного квитка в музей мармурової скульптури – 5 гривень, для дітей шкільного віку – 3 гривні з екскурсійним обслуговуванням – відповідно 8 гривень і 5 гривень. Мінімальна вартість екскурсії (до 10 осіб) – 80 гривень. -Вартість вхідного квитка на виставку – продаж «Акванарій» – 10 гривень, для дітей шкільного віку – 6 гривень.

 

Вартість катання човном по підземній річці Ахеронт для дорослих – 15 гривень, для дітей шкільного віку – 7 гривень. Мінімальна вартість (для групи відвідувачів до 10 осіб) – 150 гривень. Вартість катання човном по підземній річці Ахеронт для дорослих – 15 грн., для дітей шкільного віку – 7 грн. Мінімальна вартість (для групи відвідувачів до 10 осіб) – 150 гривень.

Катання на катамаранах – 20 гривень., на човнах – 40 гривень

Катання верхи на коні – 10 гривень, фотографування на коні – 5 гривень

Катання каретою (до 5 осіб) – 60 гривень, до 3осіб – 40 гривень, фотографування на кареті – 5гривень з особи.

Катання на паромі для дорослих – 15 гривень, для дітей шкільного віку – 7 гривень.Мінімальна вартість катання на паромі (до 10 осіб) – 150 гривень.

Інші пропозиції від компанії «Мега-Тур»

Переглянути всі пропозиції «Мега-Тур»

кабунар
08.05.2011
вже багато років, наша сімя користується вашими послугами. Дуже вдячні за чудовий сервіс, індивідуальний підхід та комфортне перевезення.
Ім'я
email
Коментар

Ваш персональний консультант

Макарова Маргарита

Макарова Маргарита

(050) 283-14-07

Ваш персональний консультант

Ольга Мігован

Ольга Мігован

(050) 374-55-60

Контактна інформація

Чернівці