Вгору

Наприклад: Єгипет
Головна | Гарячі путівки | Підібрати тур | Туроператори | Тури | Екскурсії | Країни та курорти | Пам'ятки | Погода | Відгуки

Мега-Тур

Подорожуйте з комфортом!

Софіївський парк

 

Софіївський парк

 

  Софіївський парк Запрошуємо Вас здійснити захоплюючу поїздку до Софіївського парку, який знаходиться у старовинному місті Умань Черкаської області і є прекрасним витвором геніїв садово-паркового мистецтва кінця XVІІІ - початку XІХ століть. Парк широко відомий як в Україні, так і за її межами.

 

  Софіївський державний дендрологічний заповідник займає площу більше 150 гектарів і є зразком пейзажної паркової композиції води, землі, архітектурних споруджень і скульптур. Цю мальовничу місцевість називають казковою країною - настільки тут все незвичайне, поетичне і прекрасне. Тут Ви знайдете Англійський парк, де зібрана багата колекція рослин з усього світу, каскади озер і водоспадів. Ви будете зачаровані дивовижними пейзажами, численними фонтанами, штучними гротами й вишуканими скульптурами античних богів і богинь. У надрах цього парку плескається унікальна штучно створена річка, на березі якої можна гарно відпочити.

 

  Дивлячись на водоспади і скелі, важко повірити, що Ви в Черкаській області, а не, приміром, у Криму. І що ця краса й велич створені людськими руками. Все це можна побачити, відвідавши парк. Гарна "Софіївка" будь-якої пори року: і у весняне цвітіння, і в жарку літню спеку, і в золоту осінь, і в зимову безмовність.

 

Вартість подорожі

 

Від 220 грн. з однієї особи (в залежності від віку подорожуючих та їх кількості у групі)

 

У вартість входить:

 

проїзд на комфортабельному автобусі євро класу

вартість вхідного квитка

екскурсійне обслуговування у парку

 

Додатково оплачується:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вартість вхідного квитка в музей мармурової скульптури – 5 гривень, для дітей шкільного віку – 3 гривні з екскурсійним обслуговуванням – відповідно 8 гривень і 5 гривень. Мінімальна вартість екскурсії (до 10 осіб) – 80 гривень. -Вартість вхідного квитка на виставку – продаж «Акванарій» – 10 гривень, для дітей шкільного віку – 6 гривень.

 

Вартість катання човном по підземній річці Ахеронт для дорослих – 15 гривень, для дітей шкільного віку – 7 гривень. Мінімальна вартість (для групи відвідувачів до 10 осіб) – 150 гривень. Вартість катання човном по підземній річці Ахеронт для дорослих – 15 грн., для дітей шкільного віку – 7 грн. Мінімальна вартість (для групи відвідувачів до 10 осіб) – 150 гривень.

Катання на катамаранах – 20 гривень., на човнах – 40 гривень

Катання верхи на коні – 10 гривень, фотографування на коні – 5 гривень

Катання каретою (до 5 осіб) – 60 гривень, до 3осіб – 40 гривень, фотографування на кареті – 5гривень з особи.

Катання на паромі для дорослих – 15 гривень, для дітей шкільного віку – 7 гривень.Мінімальна вартість катання на паромі (до 10 осіб) – 150 гривень.

Останні пропозиції від компанії «Мега-Тур»

Переглянути всі пропозиції «Мега-Тур»

кабунар
08.05.2011 23:13
вже багато років, наша сімя користується вашими послугами. Дуже вдячні за чудовий сервіс, індивідуальний підхід та комфортне перевезення.
Ім'я
email
Коментар

Ваш персональний консультант

Макарова Маргарита

Макарова Маргарита

(050) 283-14-07

Ваш персональний консультант

Ольга Мігован

Ольга Мігован

(050) 374-55-60

Контактна інформація

Чернівці