Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Санторіні - маленька група вулканічних островів, розташованих в Егейському морі, приблизно в 200 км на південний схід від основного материка - Греції. Санторіні є не тільки самим прекрасним островом у світі, але й одним із найбільш вражаючих відносно археології і геології. Острів також називається Тиру (по назві найкрупнішого острова архіпелагу) і має форму двох величезних щелеп, що оточують озеро, наповнене чистою блакитною водою. Це самий південний острів Кікладських гряди, що займає площу близько 73 кв. км, з населенням близько 13 600 чоловік. Надзвичайна краса природи, дикі пейзажі вулканічного походження, унікальний рельєф скель і червоно-чорний піщаний пляж викликали бурхливий розвиток туристичної індустрії острова. Територія острова є найактивнішим центром Егейській острівної дуги, тут 3500 тисяч років тому відбулася одна з найбільш сильних вивержень вулкана, після якого утворилася величезна кальдера - казаноподібні западина з крутими схилами і рівним дном, оточена вулканічним попелом, яка утворилася внаслідок провалу вершини вулкана. Це найпотужніше виверження вулкана поховало під тоннами попелу стародавнє місто Акротірі і привело до загибелі мінойської цивілізації, поширеної на острові Кріт, в 110 км від Санторіні.

 

  Два основних міста острова, Фіра і Іа, підносяться на скелястих вершинах в найвищих точках острова. Відвідувачі прибувають в порт, розташований нижче рівня цих міст, а потім пішки або на ослах піднімаються вгору по звивистих стежках, ведучим в міста. Фіра і Іа забезпечені достатньою кількістю готелів, хороших ресторанів, барів, нічних розважальних закладів і визначних пам'яток які дарують туристам можливість відмінно відпочити і одночасно познайомитися з історією острова. На сході Санторіні збереглися археологічні руїни стародавньої Тери, що датуються IX в. до н.е. До інших визначних пам'яток відносяться розкопки міста Акротірі, археологічний музей і монастир XVIII століття.

 

  Самими знаменитими пляжами острова вважаються Перісса, Камарі, Монолітос і Червоний Пляж. Перші три з них відрізняються своїми чорними вулканічними пісками і глибокими блакитними водами. Вони розташовані на сході, в туристичних центрах острова, де розкинулося безліч готелів, таверн, кафе і пляжних барів. Червоний Пляж лежить в більш відокремленій місцевості, поряд з Акротірі, але він також привертає до себе багато відпочиваючих. Санторіні широко відомий своїм високим рівнем нічних розваг. Багато кафе, барів і нічних закладів зосереджено в столиці острова місті фірі, а також уздовж кальдери, звідки відкривається панорама затонулого вулкана.

 


Санторіні фото

Греція

Мова: грецька, новогрецька

Різниця у часі: час не відрізняється від київського

Валюта: Євро (EUR)