Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Місто Оденсе розташувалося на острові Фюн і є його столицеюВзагалі це третє у країні за величиною містоОденсе в Данії - це портове містоцентр суднобудування і центр виробництва електричного обладнаннязалізасталі та текстилю.

 

  Місто дуже сильно змінилося зовні з тих часів, коли по ньому прогулювався Ганс Християн Андерсен, але деякі куточки Оденсе все ж залишилися незмінними. Це один з найстаріших і унікальних міст Данії, йому налічується вже більше тисячі років.

 

  Оденсе завжди користувався популярністю серед гостей Данії, ще до того, як тут почали збиратися прихильники Андерсена, Оденсе був духовним центром і центром паломництва релігійних людей в період Середньовіччя.

 

  У центрі Оденсе розташовано багато цікавих пішохідних вуличок, привабливих магазинчиків, невеликих кафе, ресторанів, саме в цих місцях можна з задоволенням насолодитися відпочинком і познайомитися з життям місцевих жителів.

 

  У місті варто відвідати ряд визначних пам'яток: Музей Андерсона, Собор Святого Кнуда, Художній музей, Музей Карла Нільсена, музей «Фюнская село» і Міський музей Оденсе.

 


Оденсе фото