Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Палац Парламенту в Бухаресті - одне з найбільших будівель в світі. Його оригінальна назва - Будинок народів, але пізніше він був перейменований (в посткомуністичну добу). Спочатку під час Революції 1989 року він отримав зневажливе назву Будинок Чаушеску, а потім Палац Парламенту. Однак донині багато жителів Румунії пам'ятають стару назву і називають його Будинком народів.

 

  Будова в еклектичному постмодерністському архітектурному стилі поєднує елементи та лейтмотиви з різних джерел. Едвард Бер написав, що «комбінація культурної та естетичної безграмотності, непохитної Марксистко-леніністской ортодоксальності і вроджене прагнення до гігантизму виявилися ... руйнівними для архітектури будівлі ».

 

  Розміри будівлі 270 м. на 240 м., 86 м. у висоту, і 92 м. під землею. У палаці 1100 кімнат і 12 поверхів, з чотирма додатковими підземними рівнями, які доступні в даний момент і використовуються повною мірою, і ще чотири, що знаходяться на різній стадії завершення. За розрахунками матеріали, використані на будівництво, включають один мільйон кубічних метрів мармуру з Трансільванії, більша частина з рушить; 3500 метричних тонн гірського кришталю, з якого було виготовлено 480 канделябрів, 1409 люстр і дзеркал; 700 000 тонн сталі і бронзи на монументальні двері і вікна, канделябри і капітелі; 900 000 кубічних метрів деревини (більше 95% румунської) для паркету та обшивки внутрішніх стін, включаючи горіх, дуб, черешню, в'яз, клен; 200 000 квадратних метрів вовняних килимів різних розмірів (машини довелося внести всередину будівлі, щоб ткати найбільші килими); оксамитові і парчеві портьєри, прикрашені золотою та срібною вишивкою та бісером.

 


Палац Парламенту фото