Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Серед всіляких музеїв Люксембургу є безліч цікавих і пізнавальних установ, де цікаво побувати і дітям, і дорослим. Неподалік від Еш-сюр-Альзетт, в містечку Фон-де-Гра, розташований музей на відкритому повітрі, присвячений видобутку в Люксембурзі залізних руд і залізницям.

 

  З вокзалу Фон-де-Гра відходить кілька туристичних поїздів, оснащеними справжніми вагонами і паровими локомотивами початку минулого століття. У відкритих вагончиках поїзда 1900 можна відправитися в цікаву подорож по мальовничих околицях і відвідати декілька сіл, жителі яких в кінці 19 - перших десятиліттях 20 століття добували залізну руду в шахтах Люксембургу.

 

  На спеціальному шахтарському поїзді, який курсував в кінці 19 століття між шахтами, можна дістатися до музейного комплексу села Лазоваж. Там можна познайомитися з історією цього місця і дізнатися про героїчне поведінці її жителів, які під час фашистської окупації зволіли сховатися в шахтах, але не працювати на німців. В геологічному музеї, який також розміщений у селі, представлені пристосування та інструменти гірських робітників, а також численні мінерали і рідкості, знайдені в шахтах.

 

  На цьому ж відкритому поїзді можна проїхати до містечка Тетельберг, де проводяться археологічні розкопки. Там можна побачити відкопати вченими кельтську село 1 століття до нашої ери, оточену укріпленої кам'яною стіною.

 


Музей залізниць Фон-де-Гра фото