Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Букінгемський палац - офіційна лондонська резиденція британських монархів та пам'ятка Лондона. Розташований він у Вестмінстері. Палац призначений для офіційних церемоній, банкетів та прийомів і є головною туристичною визначною пам'яткою. У період державних свят або народних заворушень біля резиденції королеви завжди збирається чимало людей.

 

  Букінгемський палац - одне з найвідоміших будівель в світі. Понад 50 тис. людей відвідують його в якості гостей на королівських банкетах, ленчах, обідах і прийомах в саду.

 

  Сьогодні Букінгемський палац є робочою резиденцією не тільки Королеви і принца Філіпа, але і герцога Йоркського, графа і графині Уессекського. Тут також розташовуються робочі кабінети придворних і більше 450 службовців палацу.

 

  Влітку резиденцію королеви відвідують близько 50 000 гостей, які беруть участь у прийомах в королівському саду. Звідси починаються багато королівські церемонії, наприклад, державне відкриття осінніх сесій парламенту або церемонія на честь дня народження Королеви в червні. Палац охороняє Придворний дивізіон, що складається з полку гвардійської піхоти і Королівського кінного полку. Кожен день в 11:30 з квітня по серпень проходить церемонія зміни варти, яка є однією з найбільш знаменитих церемоній в Лондоні і привертає безліч туристів.

 


Букінгемський палац фото