Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Цей зальцбурзький палац вважається найкрасивішим в Австрії, і його прийнято називати «палацом любові». Палац цей був збудований з ініціативи Зальцбургського архієпископа Вольфа Дітріха фон Райтенау і подарований об'єкту любові священика - Соломії Альт. Згодом вона народила архієпископу 15 дітей, 10 з яких вижили, але спадкоємцями не стали. Після смерті тло Райтенау Соломею вигнав з палацу родич священика, теж архієпископ, і дав замку ім'я Мірабель, щоб забути про ганьбу кузена.

 

  З тих пір Палац Мірабель став резиденцією високопоставлених священиків, і так тривало понад 200 років. І кожен з них прилаштовував до замку якийсь елемент, в результаті чого народився чудовий архітектурний ансамбль, який, на жаль, не пощадила стихія - на початку XIX ст. Палац Мірабель згорів. Габсбурги послали на реставрацію власного архітектора, і він створив з нуля замок, що дійшов до наших днів. Від первісного замку залишилися унікальний Мармуровий зал одружень, готична церква і Парадні сходи.   

 

  Поруч з Палацом розташований парк, який сам по собі є пам'яткою, який називають Садом Мірабель. Парк відкривається двома мармуровими левами, які охороняються ввірений їм чудовий фонтан, що відкриває цікавим шлях в Сад карликів, лабіринт і відкритий театр.

 


Палац Мірабель фото