Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Литва, Що привезти

Мова: литовська

Різниця у часі: відстає від київського на 1 годину

Валюта: литовський літ, рівний 100 центам

   З Литви везуть два типи сувенірів - кулінарні або вироби з бурштину і кераміку. Останні знайти дуже просто - вони продаються практично повсюдно. Найбільший вибір прикрас з бурштину можна знайти в маленьких крамничках в Старому місті Вільнюса. Усілякі тарілки, пивні кухлі, попільнички і фігурки чортів (найбільший вибір фігурок - у Музею Бісів в Каунасі) коштують зовсім недорого, і продаються там же, де і бурштин - на центральних вулицях більшості литовських міст.

 

  Друзі будуть вам вдячні і за кулінарні сувеніри. Наприклад, абсолютно незрівнянний литовський хліб, сир і багато алкогольні напої (лікери, настойки і так далі). Хліб краще купувати в невеликих приватних пекарнях, сир хороший скрізь. Популярні сорти: "Сваля", "Рокішкіо суріс", "Тільже".

 

  Якщо ви хочете привезти в подарунок алкоголь, зверніть увагу на один із знаменитих литовських лікарів: Дайнава, Паланга або Шоколадіс. Тих, хто воліють напої міцніше, обрадують литовські настоянки (до 50 градусів) і бальзами. А любителям солодкого до душі буде дуже смачний національний пиріг Шакотіс.