Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Фінляндія, Що привезти

Мова: фінська, шведська

Різниця у часі: різниці в часі немає

Валюта: Євро. 1 євро – 100 центів

 

   Найпопулярніші сувеніри з Фінляндії - вироби фінських народних промислів з ​​дерева, оленячих шкур і рогів. Відмінним презентом для чоловіка стане фінський ніж - дуже міцний і практичний.

 

  Лезо виготовляється ручним литтям і куванням, рукоятку ножа виконують з капа карельської берези, берести, оленячого рогу, доповнюють «фінку» піхви з натуральної шкіри. Будь-який представник чоловічої статі буде в захваті від такого подарунка.

 

  Привезіть на пам'ять з Фінляндії куксу. Це дерев'яна гуртка оригінальної форми з великою ручкою. Справжні Кукси фіни роблять вручну з особливого деревного матеріалу - капа (наплив на коренях або стовбурі дерева), такі гуртки довговічні і дуже міцні.

 

  Куксу після вживання обполіскують виключно чистою водою - згідно з народним повір'ям фінів, миття з милом забирає з дому щастя і благополуччя.

 

  Найкращі сувеніри з Фінляндії для дітей - звичайно, зображують всіма улюблених героїв казок письменниці Туве Янсон - мумії-тролів. Традиційні казкові герої Фінляндії живуть на прилавках магазинів у вигляді милих м'яких іграшок, смішних листівок і брелків, вони зображаються на наборах дитячого посуду і подушках.

 

  Найбільші колекції мумі-тролльних сувенірів можна знайти в Moomin shop (торговий центр Kamppi, Urho Kekkosenkatu 1). Для дітей сувеніри з Фінляндії, до речі, можна підсолодити шоколадками від фінських кондитерських фабрик Panda або Fazer.

 

  Своїх друзів здивуєте дегустацією традиційних фінських алкогольних напоїв! Для любителів міцних спиртних напоїв можна привезти в подарунок горілку з журавлиною Finlandia - оригінальна на смак, і ніякого похмільного синдрому, або горілку з лакрицею (солодкой) Salmiakki koskenkorva - більш ніж незвичайна на смак.

 

  Користуються популярністю у туристів і приємні фінляндські лікери Lapponia з брусницею, чорницею або морошкою, лікер Minttu з м'ятою. Самі незвичайні сувеніри з Фінляндії можна купити на блошиному ринку - це просто криниця старовинних дрібниць і незвичайних подарунків.