Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пілігрим

Туристична агенція

Пілігрим

ТА "Пілігрим" - офіційний представник туроператора "Дана" в Рівненській області.

Туристичне Агенство «Пілігрим» - багатопрофільне турагенство, що надає повний комплекс туристичних послуг. Компанія має договірні відносини з провідними туроператорами.

Турагенство «Пілігрим», відповідно до вимог чинного законодавства, має Ліцензію ДСТК України на ведення турагентської діяльності АВ № 467326 від 12.06.2009 року та на туристичному ринку з 2009.

МИ ДУЖЕ ЛЮБИМО ПОДОРОЖІ .... У країни далекі та близькі, в краю теплі і краю зимові, в cучасні мегаполіси і на екзотичні острови, в Емірати і Фінляндію, на Мальдіви і Шрі Ланку, Індію, Хорватію, на Мальту і Балі. Ми знаємо дуже багато про географію, традиції, особливості цих країн.

Ми використовуємо знань і уявлень і охоче ділимося ними з нашими туристами .. Наші співробітники багато подорожують світом і з радістю готові ділитися досвідом з туристами.

Для нас важливий кожен ТУРИСТ. Клієнти стають нашими друзями, а наші друзі – клієнтами. Ми пишаємося цим і намагаємося працювати, щоб Вам було завжди добре в подорожах!

МИ ГАРАНТУЄМО високий рівень сервісу, будь то відпочинок з сім'єю, дітьми, з коханою людиною, колегами або друзями.

МИ ПРАЦЮЄМО для того, щоб Ваші будні були наповнені задоволеннями від поїздок, враженнями від прекрасних пейзажів, архітектури і цікавих людей.

Будемо раді співпраці!

Туристична агенція пропонує:

1. Паломницькі тури

2. Пляжні тури: Туреччина, Єгипет, Чорногорія, Хорватія, Болгарія, Албанія, ОАЕ, Мальдіви, Таїланд, Іспанія, Греція (вартість від 1100грн)

3. Автобусні тури по Європі від 900грн

4. Навчапння за кордоном: Велика Британія, Чехія, Польща

5. Лікування в Ізраїлі, Європі та Україні

6. Шоп-тури в Китай, Грецію, Таїланд

7. Продаж авіаквитків

8. Візова підтримка

 

Персональні консультанти

Андрійчук Таміла

Андрійчук Таміла

(0362)40-13-42, (067)251-42-60
Кондрашова Дар’я

Кондрашова Дар’я

(0362)40-13-42, (097)533-06-91

Контактна інформація

Рівне