Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

TUI Турагенція

Все заради Вашої посмішки!

TUI Турагенція

 

Вас зустрічає турагенція TUI !

 

 

  Наші співробітники працюють з єдиною метою – зробити вашу подорож незабутньою. Наша система цінностей, а також «Золоті правила обслуговування» гарантують бездоганний сервіс та кращі пропозиції.

 

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

 

- Унікальні туристичні продукти:

 

  Ексклюзивні готелі на популярних курортах, які не пропонуються іншими туроператорами України. Також компанія представила сімейні клуби TUI Family Club та дитячі TUI Toucan Club. Це ексклюзивний продукт, розроблений спеціально для українських покупців.

 

- Єдині стандарти обслуговування клієнтів:

 

   Нижче перераховані стандарти, які ми прагнемо дотримуватися. Вони розроблені спільно з керівниками компаній, а також зі співробітниками різних напрямків:

 

1. Ми розуміємо потреби наших клієнтів, відповідно до них ми створюємо і реалізуємо наш туристичний продукт та послуги.

 

2. Ми дуже вимогливо ставимося до якості наданих послуг. Ми хочемо, щоб наші клієнти посміхалися і поверталися до нас знову і знову.

 

3. Наша мета - досягти бездоганного рівня обслуговування клієнтів з моменту виходу з будинку до повернення додому.

 

4. Наші продукти та послуги відповідають найвищим стандартам якості.

 

5. Ми завжди діємо в інтересах наших клієнтів і несемо відповідальність за свої дії.

 

6. Кожна скарга клієнта буде розглянута і врегульована. Ми вдячні за критику і розглядаємо це як можливість поліпшити якість нашого обслуговування.

 

7. Ми прагнемо бути лідерами, шляхом надання кращої якості обслуговування та інноваційних рішень.

 

8. Ми багато працюємо, щоб перевершити очікування наших клієнтів.

 

 

- Програма «Гарантія повернення коштів». На відпочинку хочеться, щоб все сподобалося. Ми розуміємо, що навіть маленька деталь може змінити враження від відпочинку, тому 24 години на добу 7 днів на тиждень наші гіди готові прийти до Вас на допомогу, пропонуючи рішення будь-якої проблеми. Відбираючи готелі, ми детально уточнюємо інформацію про них і особисто перевіряємо якість сервісу для того, щоб Ваш відпочинок був дійсно бездоганним, а вибраний Вами тур не розчарував. Якщо інформація, зазначена у Вашому туристичному договорі не дотримана, зверніться до нашого представника протягом 24 годин і ми зробимо все можливе, для того, щоб вирішити дане питання. Якщо ж виникли нерозв'язні претензії, ми надаємо туристам можливість повернутися додому і гарантуємо повернення вартості туру.

 

 

- Нова програма лояльності - клуб постійних клієнтів TUI Friends

 

 

 

Наші переваги:

 

 

  TUI - одна з найбільших туристичних компаній Європи, має досвід і всі можливості для організації якісного відпочинку: яскравого, цікавого, продуманого до дрібниць і гнучкого до запитів кожного туриста. Відпочинок, спогади про який неодмінно викликають посмішку! Ми прагнемо здійснювати не просто бажання, а мрії! Можливо, тому кількість наших клієнтів неухильно зростає.

 

  У 2009 році TUI організувала відпочинок для 30 мільйонів чоловік з 25 країн. У 2010 році компанія TUI відкрила новий рівень відпочинку для українських туристів!

 

Ми завжди раді зустрічі з Вами!!!

Персональні консультанти

Альона Куніцина

Альона Куніцина

(095) 911-12-77
babellababellovna
Олена Якоб

Олена Якоб

(095) 911-12-77
474458545
lavrushka236

Контактна інформація

Чернівці