Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Щороку за десять днів до початку сорокаденного посту, що передує свято Великодня, на Кіпрі проходять карнавали. Православний Великдень в цьому році відзначається 5 травня; таким чином, відвідувати карнавальні заходи в різних містах Кіпру буде можна з 7 до 17 березня. 
 
 
 
  По вулицях у ці дні проходять паради і ходи, на міських площах проводяться конкурси, танці і працюють ярмарки, а в нічних клубах та інших місцях влаштовують костюмовані шоу. Перша п'ятиденка Карнавалу носить назву "М'ясний" і дає останню можливість поїсти м'ясні страви перед постом. Друга називається "Сирна", і це - час, коли все ще дозволено вживати в їжу сир та інші молочні продукти. Карнавал завершується в неділю, предваряющее початок Великого посту, повідомляє Вісник Кіпру. 
 
 
 
  Найбільш яскраві заходи, традиційно, відбудуться в Лімасолі. Тут у фінальному параді візьме участь рекордна кількість команд - 130. Карнавальні танці під відкритим небом будуть проходити в чотирьох місцях міста, а конкурси на кращу маску поповняться в цьому році новими номінаціями. Цікаву програму під гаслом "Два карнавалу в одному!" приготувала для жителів Нікосії танцювальна школа Shakallis. 25 лютого в 21:30 школа влаштовує одночасно грецька і латинська карнавали. Її учасники обіцяють приголомшливе шоу на двох танцполах з двома діджеями, граючими грецьку та латино-американську музику. Відбудуться карнавальні заходи і в Пафосі, і в інших містах острова.